مشکلات پیکسل های گوگل تمامی ندارد؛ فقدان سیستم عامل در پیکسل 2 XL

مشکلات پیکسل های گوگل تمامی ندارد؛ فقدان سیستم عامل در پیکسل 2 XL

پیکسل های جدید گوگل پس از عرضه به بازار با مشکلات متعددی از جمله سوختگی پیکسل های نمایشگر، کدر بودن تصویر، نویزهای اضافه و دیگر مسائل مواجه شدند که باعث شد کمپانی سازنده در نهایت علاوه بر تضمین رفع مشکلات، مدت زمان گارانتی محصولات خود را نیز افزایش دهد.

حال خبر می رسد که موبایل پیکسل 2 XL گوگل مشکل تازه ای پیدا کرده و بعضی از خریداران پس از دریافت تلفن هوشمند جدید، با فقدان سیستم عامل در دستگاه خود مواجه شده اند.

طبق گزارش کاربران (که در حال حاضر تعداد محدودی هستند) پس از دریافت پیکسل 2 XL و روشن کردن آن، به جای بوت شدن اندروید یک صفحه سیاه با پیغامی مبنی بر عدم وجود سیستم عامل نمایش داده می شود.

گوگل علاوه بر تعویض موبایل، یک کارت هدیه پلی استور نیز به کاربران اهدا می‌کند

مورد اخیر شاید بزرگترین مشکل پیکسل های گوگل تا کنون باشد چرا که بدون سیستم عامل، تلفن هوشمند کاملاً بلا استفاده خواهد بود. البته کمپانی ساکن مانتین ویو با اعلام آگاهی از موضوع، اظهار داشته که این مشکل در واحدهای بعدی پیکسل 2 XL وجود نخواهد داشت و کاربرانی که در حال حاضر موبایل هایی بدون سیستم عامل به دستشان رسیده، یک تلفن جدید دریافت خواهند کرد.

جالب است بدانید که گوگل علاوه بر تعویض پیکسل های فاقد سیستم عامل، برای نشان دادن حسن نیت خود یک کارت هدیه خرید از پلی استور نیز به صاحبان آنها اهدا خواهد کرد.

گفتنی است با وجود مشکلات پیش آمده برای پیکسل های گوگل، پیش بینی می شود این موبایل ها عملکرد قابل قبولی در بازار داشته باشند. با این حال همچنان احتمال بروز مسائل جدید و گزارش مشکلات تازه از سوی کاربران برای پیکسل 2 و پیکسل 2 XL وجود دارد.

نظرات ۲۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato