همه چیز درباره آیفون 13
اپل در بلک فرایدی 6 میلیون آیفون 10 را به فروش رسانده است

اپل در بلک فرایدی 6 میلیون آیفون 10 را به فروش رسانده است

از هفته گذشته و با برگزاری بلک فرایدی رسما فصل خریدهای سال نو در کشورهای غربی شروع شده و گزارش ها حاکی از این است که اپل به خوبی از این فرصت استفاده کرده است.

برآوردهای تحلیلگران موسسه فناوری «Rosenblatt» نشان می دهد که کمپانی ساکن کوپرتینو تنها در بلک فرایدی حدود ۶ میلیون آیفون ۱۰ را به فروش رسانده است.

علاوه بر این استقبال کاربران از مدل ۲۵۶ گیگابایتی این موبایل که ۱۱۹۹ دلار قیمت دارد، تقریبا دو برابر نسخه ۶۴ گیگابایتی با قیمت ۹۹۹ دلار بوده است. فروش بیشتر این مدل خبر خوبی برای اپل است چرا که قیمت بالاتر به معنای سود بیشتر است.این گزارش نشان می دهد که در سه ماهه پاییز حدود ۳۰ میلیون آیفون ۱۰ به فروش خواهند رسید، در حالی که این میزان برای زمستان به ۴۵ میلیون دستگاه می رسد.

در حال حاضر زمان تحویل این موبایل از ۶ هفته به ۱ تا ۲ هفته کاهش یافته و دلیل آن هم افزایش تولید هفتگی آیفون ۱۰ به ۳ میلیون دستگاه است. این در حالی است که بر اساس گزارش Rosenblatt میزان تولید این دستگاه ها احتمالا به ۴ میلیون هم افزایش پیدا خواهد کرد.

لازم به یادآوری است که پیش از عرضه آیفون ۱۰ تولید برخی قطعات آن از جمله سنسور Face ID و دوربین TrueDepth با مشکلات فنی مواجه بوده و باعث کاهش میزان تولید و کمبود موجودی این اسمارت فون شده بود.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato