مذاکره اپل با ال جی دیسپلی برای تامین پنل های OLED آیفون X

مذاکره اپل با ال جی دیسپلی برای تامین پنل های OLED آیفون X

به نظر می رسد که اپل به دنبال یک تامین کننده تازه برای پنل های OLED آیفون X است. یکی از رسانه های کره ای اخیراً در گزارشی می گوید که این کمپانی، قراردادی برای تامین پنل های OLED با ال جی دیسپلی امضا کرده است. در این گزارش همچنین آمده که ال جی دیسپلی پروسه راه اندازی تجهیزات تولیدی را پشت سر گذاشته تا قادر به تامین اپل با ۶۰ میلیون پنل OLED باشد و انتظار می رود تولیدات در ماه ژوئن ۲۰۱۸ آغاز گردد.

اگرچه این اطلاعات موثق به نظر می رسد، اما The Investor به سراغ بورس کره رفت تا صحت این خبر را تایید کند. به گفته این خبرگزاری کره ای، ال جی در مستنداتی که دو روز پیش به این رگولاتوری ارائه کرده گفته است:

در رابطه قرارداد تامین OLED برای آیفون X اپل، هنوز هیچ جزییاتی مشخص نشده است. زمانی که همه چیز با جزییات دقیق تایید شد، ما آن را اعلام می کنیم یا [در غیر این صورت]، به فاصله یک ماه اعلام می شود.

اگرچه این بیانیه اندکی گنگ است، اما ظاهراً این موضوع را تایید می کند که دو کمپانی، مشغول مذاکره بر سر قراردادی احتمالی هستند. این موضوع به هیچ وجه غافلگیرکننده نیست و اپل برای سالیان متمادی، از پنل های LCD تولید شده توسط ال جی دیسپلی در آیفون هایش بهره گرفته است.

با این همه، وقتی نوبت به نمایشگر OLED آیفون X رسید، اپل گزینه های زیادی پیش روی خود ندید. واحد نمایشگر سامسونگ تنها شرکتی بود که می توانست به تولید این پنل ها در ابعادی که اپل نیاز داشت بپردازد. بنابر گزارش ها، اپل و سامسونگ دیسپلی قراردادی برای تامین ۶۷ میلیون پنل آیفون X به امضا رسانده اند.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato