معرفی ربات AbadisDic؛ یک فرهنگ لغت جامع

معرفی ربات AbadisDic؛ یک فرهنگ لغت جامع

همه ما در هر صورت به دیکشنری ها و فرهنگ های لغت مختلف احتیاج داریم. حتی اگر زبان انگلیسی مان را هم تکمیل کنیم، باز لغاتی پیدا می شوند که از معنای شان بی خبریم.

اما خوشبختانه به لطف تکنولوژی امروز، نیازی به داشتن فرهنگ لغت های قطور نداریم و تنها با جستجو در اینترنت یا استفاده از اپ های مختلف، می توانیم به نتیجه ای که دنبالش هستیم برسیم.

علاوه بر این، با پیشرفت تکنولوژی و ظهور شبکه های اجتماعی خلاق و نوآوری چون تلگرام، ربات ها نیز هر روز شکل و رنگ تازه ای به خود می گیرند.

امروز و در یکی دیگر از سری معرفی ربات های تلگرام قصد داریم ربات @abadisdic_bot را برایتان معرفی کنیم؛ رباتی که در اصل، یک فرهنگ لغت جامع و کامل است و در ارتباط با واژه ها برای هر سوالی، پاسخی مناسب دارد.

AbadisDic یک بات ساده نیست و می توان از آن برای جستجوی معنا و مفهوم کلمات مختلف کمک گرفت. از معنای کلمات انگلیسی گرفته تا مفهوم واژه های کهن فارسی.

اما اینکه AbadisDic چطور این کار را انجام می دهد، سوالی است که در توضیحات ربات به طور کامل به آن پاسخ داده می شود. AbadisDic در اصل یک دیکشنری جامع انگلیسی به فارسی و برعکس است که در حافظه اش مفاهیم کتاب هایی همچون فرهنگ معین و لغت نامه دهخدا را نیز جای داده.

به همین دلیل AbadisDic قادر است از پس هر سوالی در مورد واژه ها برآید. خوشبختانه نحوه کار کردن با آن نیز راحت است. به طور پیش فرض ربات قادر به ترجمه کلمات انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی است.

اما با فشردن کلید منو ربات، ۱۱ ویژگی دیگر در اختیارتان قرار می گیرد که با استفاده از هر یک می توان نتایج منحصر به فردی دریافت کرد. خوشبختانه AbadisDic دقت بالایی هم دارد و در اکثر مواقع نتایج پر جزئیات و تکمیلی در اختیار کاربر می گذارد.

دلیل برتری AbadisDic نسبت به سایر دیکشنری های دیگر هم همین است. جدای از ترجمه های دقیق و ویژگی های خوب دیگرش، اطلاعات مفیدی ارائه می دهد که شاید در کمتر رباتی دیده باشیم.

پس اگر به دنبال یک دیکشنری یا فرهنگ لغت جامع می گردید، شک نکنید که AbadisDic یکی از بهترین هاست و می تواند به تمام سوالات شما با دقتی مثال زدنی پاسخ دهد.

همانطور که پیش تر نیز گفتیم، قصد داریم به صورت هفتگی ربات های مختلف تلگرام را به شما معرفی کنیم. پس این بهترین فرصت برای شماست تا اگر ربات جالب و جذابی می شناسید آن را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato