به زودی فروش کتاب های صوتی در گوگل پلی ممکن می شود

به زودی فروش کتاب های صوتی در گوگل پلی ممکن می شود

در عصر پادکست ها و استریم رسانه ها، کتاب های صوتی محبوبیت بیشتری بین مردم پیدا کرده اند. در حال حاضر آمازون به لطف سرویس Audible بخش زیادی از این بازار را به دستان خود گرفته است و حالا به نظر می رسد که گوگل هم می خواهد به جمع فروشندگان کتاب های صوتی بپیوندد.

بنری در صفحه گوگل پلی به نمایش در آمده که با توجه به آن، فروش گسترده کتاب های صوتی به زودی در این فروشگاه ممکن می شود. بنابراین کاربران می توانند در کنار فیلم، تلویزیون، موسیقی یا کتاب های دیجیتالی این نوع محصولات را نیز خریداری کنند.

کتاب های صوتی گوگل پلی
با کلیک روی بنر، ارور ۴۰۴ به نمایش در می آید.

مشخص نیست بخش مربوط به کتاب های صوتی چه زمانی در گوگل پلی راه اندازی می شود اما هنگام بازگشایی این قسمت، کاربران می توانند اولین خرید خود را با ۵۰ درصد تخفیف انجام دهند. البته هم اکنون نیز در قسمت موزیک گوگل پلی، بخشی کوچک به کتاب های صوتی اختصاص داده شده که به خاطر محدودیت هایش مورد توجه قرار نمی گیرد.

بنابراین وجود یک قسمت جداگانه برای این نوع محصولات می تواند به دیده تر شدن شان کمک شایانی کند. بد نیست بدانید بر اساس گزارشات به دست رسیده، سالانه مردم بیشتری به سمت کتاب های صوتی جذب می شوند و این صنعت روز به روز در حال رشد است.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato