تصویری از اجزای پشتی گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس منتشر شد

تصویری از اجزای پشتی گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس منتشر شد

دیروز رندر‌هایی از تلفن‌های هوشمند گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس منتشر شد که این گجت‌ها را در کنار یگدیگر به نمایش گذاشته بود. این تصاویر  توسط ایوان بلس منتشر شد که اخیراً رندر‌ها و عکس‌های زیادی از پرچم‌دار بعدی سامسونگ به عموم ارائه داده است. حال او عکس‌های کوچک دیگری در توییتر با کاربران عموم جهان به اشتراک گذاشته که جزییات زیادی را در رابطه با اجزاء پشتی گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس مشخص می‌کند.گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس

با بررسی عکس‌های یاد شده می توان متوجه شد که تلفن هوشمند گلکسی اس ۹ پلاس از دوربین دوگانه با دو سنسور دوازده مگاپیکسلی که به صورت عمومی کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند بهره خواهد برد اما مدل گلکسی اس ۹ تنها یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی خواهد داشت.

گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس

سال گذشته کاربران زیادی محل قرار‌گرفتن حسگر اثرانگشت روی موبایل‌های گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس را مطلوب ندانسته و به همین دلیل سامسونگ را مورد انتقاد خود قرار دادند. کلید بایومتریک حسگر اثر انگشت بسیار نزدیک به لنز دوربین اصلی قرار داشت و این مسئله موجب شده بود که کاربران بارها به اشتباه لنز دوربین را بجای این حسگر لمس کرده و آن‌ را لَک کنند.

ماه‌ها بعد شرکت کره‌ای برای رفع این مسئله و جلوگیری از کثیف شدن اتفاقی لنز‌های دوربین گجت هایش، در طراحی پرچم‌دار بعدی خود یعنی گلکسی نوت ۸ به این مسئله توجه کرده و ماژول فلش را در میان حسگر اثر انگشت و دوربین قرار داد. این اتفاق رضایت کاربران را برانگیخت و تعداد لمس اتفاقی و لکه‌دار شدن دوربین پشتی در این محصول به طور قابل توجهی کاهش پیدا کرد.

حال کمپانی یاد شده به سراغ طراحی عمودی رفته و سنسور اثر انگشت را پایین دوربین‌های اصلی قرار داده است که می‌تواند احتمال لمس اشتباه کاربر را به حداقل برساند.

گلکسی S9

سامسونگ اعلام کرده بود که پرچم‌داران بعدی‌اش را در نمایشگاه MWC امسال (که قرار است از ۷ الی ۱۰ اسفندماه برگزار گردد.) معرفی خواهد کرد. اخیرا کمپانی مذکور شروع به ارسال دعوت‌نامه‌های مراسم رونمایی امسال خود کرده؛ با ارسال دعوت نامه ها، تاریخ معرفی موبایل های جدید سامسونگ حالا به صورت رسمی مشخص شده و باید در روز ۶ اسفندماه منتظر برگزاری این رویداد در ساعت ۶ عصر به وقت محلی یا ۲۰:۳۰ به وقت ایران باشیم.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato