ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

ایلان ماسک به دنبال فروش لگوهای عظیم سنگی است

بورینگ کمپانی که پیش از این سابقه فروش کلاه و شعله افکن را در کارنامه دارد حالا قرار است لگوهای عظیم سنگی را به فروش برساند. این شرکت که یکی از مجموعه های زیر نظر ...

یونس مرادی
نوشته شده توسط یونس مرادی | ۷ فروردین ۱۳۹۷ | ۱۷:۱۰

بورینگ کمپانی که پیش از این سابقه فروش کلاه و شعله افکن را در کارنامه دارد حالا قرار است لگوهای عظیم سنگی را به فروش برساند.

این شرکت که یکی از مجموعه های زیر نظر ایلان ماسک به حساب می آید، به منظور حل مشکلات ترافیکی ساخت شبکه ای از تونل ها زیر شهر لس آنجلس را در دستور کار قرار داده است. مسئولان این کمپانی به دنبال راهی برای استفاده سازنده از مصالح استخراج شده بودند و حتی قرار بود برای کمک به حفظ محیط زیست به جای سیمان از این مواد استفاده کنند.

حالا ایلان ماسک در توییتر خود از طرح جدیدی خبر داد که بر اساس آن بورینگ کمپانی کیت های آجری را به فروش می رساند که با متصل کردن آنها مکان هایی از قبیل اهرام ثلاثه، مجسمه ابولهول و «معبد هوروس» ایجاد می شوند.بورینگ کمپانیاین آجرها که از صخره های استخراج شده از زیرزمین ساخته شده اند، به صورت توخالی و در «اندازه طبیعی» تولید می شوند هرچند منظور دقیق ماسک از اندازه طبیعی مشخص نیست.

هنوز زمان و قیمت عرضه این آجرهای مقاوم در برابر زلزله مشخص نشده اما از آنجایی که بورینگ کمپانی به تازگی حفاری تونل در کالیفرنیا و مریلند را شروع کرده به نظر نمی رسد فعلا مصالح کافی برای عرضه این محصولات در مقیاس گسترده را داشته باشد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی