مرورگر اج برای آیپد و تبلت های اندرویدی منتشر شد

مرورگر اج برای آیپد و تبلت های اندرویدی منتشر شد

مایکروسافت که در روزهای گذشته نسخه بتای مرورگر اج را برای آیپد ارائه کرده بود، حالا نسخه اصلی آن را برای تبلت های اندرویدی و آیپد منتشر کرده است.

این کمپانی عمدتا روی سازگاری واسط کاربری با سایز بزرگتر نمایشگر در تبلت ها متمرکز بوده و قابلیت هایی مثل تغییر تم روشن به تیره، ادامه وبگردی در کامپیوتر و «نمای خواندن» که صرفاً بر محتوای متنی و تصاویر مرتبط به صفحات متمرکز است را نیز در اختیار کاربران قرار می دهد.

با این حال اپلیکیشن آیپد تا حدودی ساده تر است، برای مثال مایکروسافت قابلیت جداسازی صفحهiOS 11 را در آن قرار نداده و از اینرو نمی توانید مروگر را در کنار اپ های دیگر اجرا کنید. پسوردهای ذخیره شده و لیست خواندن ویندوز ۱۰ نیز به لطف این اپلیکیشن به آیپد منتقل می شوند.مرورگر اجبرای نصب آخرین نسخه مروگر اج سازگار با آیپد می توانید به اپ استور و برای دانلود نسخه سازگار با تبلت های اندرویدی به پلی استور مراجعه نمایید.

این کمپانی در آبان ماه نسخه ویژه iOS را منتشر کرده بود که پس از چهار ماه قابلیت های گسترده ای از جمله پشتیبانی از تاچ سه بعدی، جستجوی محتوا در صفحات و امکان اشتراک گذاری لینک از اپلیکیشن های دیگر به آن اضافه شد و احتمالا در ماه های آتی امکانات بیشتری نیز به تبلت ها خواهند آمد.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato