همه چیز درباره آیفون 13
مایکروسافت نسخه LTE سرفس پرو با پردازنده Core i5 را عرضه کرد

مایکروسافت نسخه LTE سرفس پرو با پردازنده Core i5 را عرضه کرد

در حدود یک ماه پیش بود که مایکروسافت نسخه دارای پردازنده Core i5 به همراه ۸ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه SSD سرفس پرو را به فروشگاه آنلاین خود افزود و مدتی پس از آن نمونه دارای ۴ گیگابایت رم را از وبسایت خود حذف کرد. اکنون مدلی با قابلیت پشتیبانی از شبکه های مخابراتی ۴G را به لیست فروش خود افزوده است.

مدل جدید اکنون به لیست فروش مایکروسافت در شعبه ایتالیا افزوده شده و ظاهراً هنوز خبری از عرضه آن در بسیاری از کشورها نیست.

سرفس پرو

سرفس پرو ۴G تنها با پردازنده Core i5 اینتل همراه شده و البته دلیل آن مشخص است. مودم کوالکام اسنپدراگون X16 که در مدل ۴G جدید قرار گرفته، در جایی تعبیه شده که در مدل بهره مند از پردازنده Core i7 ، فن دستگاه قرار دارد.

این لپتاپ در مدل دارای ۸ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه SSD عرضه شده و قیمت ۱۳۴۹ یورو برای آن در نظر گرفته شده است. البته در سایت مایکروسافت مدلی مشابه با ۲۵۶ گیگابایت حافظه SSD نیز با قیمت ۱۶۷۹ یورو ارائه شده است.

در ایالات متحده، مایکروسافت همچنان سرفس پرو برای کسب و کارها را با پشتیبانی از ۴G و با ۴ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه SSD به فروش می رساند؛ مدلی که قیمت اولیه ۱۱۴۹ دلاری داشته و اکنون با ۱۲۵ دلار تخفیف فروخته می شود.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato