همه چیز درباره آیفون 13
مشتری مداری به سبک کیا؛ مدل های معیوب استینگر دوباره رایگان رنگ آمیزی می شوند

مشتری مداری به سبک کیا؛ مدل های معیوب استینگر دوباره رایگان رنگ آمیزی می شوند

نمایشگاه خودروی دیترویت ۲۰۱۷ میزبان یک سدان فست بک جذاب از شرکت کره ای کیا بود. این خودرو که اکنون در خیابان ها تردد می کند، استینگر نام دارد و به خاطر اینکه در مرکز طراحی کیا در فرانکفورت طراحی شده، از ظاهری مدرن و اروپایی برخوردار است.

استینگر به لحاظ فنی نیز حرف های زیادی برای گفتن دارد، چرا که آلبرت بیرمن مدیر سابق بخش M ب ام و، وظیفه تنظیم سیستم تعلیق و نظارت بر هندلینگ را بر عهده داشته است.

با وجود نقاط قوت زیاد، ظاهرا روند تولید این خودرو چندان با دقت پیش نرفته و ایراداتی در رنگ آمیزی برخی مدل ها مشاهده شده است. طبق گزارش اخیر نشریه استرالیایی CarAdvice مدل هایی از استینگر که با رنگ زرد به مشتریان تحویل داده شده اند، دارای ایراداتی در رنگ بدنه هستند.

آنطور که CarAdvice گزارش کرده، شرکت کیا با حدود ۵۰ نفر از مالکین مدل های زرد رنگ استینگر در استرالیا ارتباط برقرار کرده و آنها را در جریان این مساله گذاشته است. ایراد مذکور که ظاهرا به کیفیت بد رنگ بر می گردد، خود را بصورت شکاف و ترک خوردگی نشان می دهد.

Kia-Stinger-GT-Sunset-Yellow

دامین مردیت (Damien Meredith) یکی از مدیران ارشد کیا در استرالیا در این باره گفته:

ما با تمام مالکین تماس گرفته ایم. مشکلی در ساختار رنگ زرد استفاده شده وجود دارد که در صورت برخورد اجسامی مثل سنگ با بدنه می تواند منجر به شکستکی یا ترک برداشتن رنگ بدنه شود. به همین خاطر ما سریعا وارد عمل شدیم.

به منظور جلب رضایت مالکین، کیا هزینه رنگ آمیزی مجدد این مدل ها را به عنوان بخشی از وارانتی متقبل خواهد شد. علاوه بر این کیا گارانتی مادام العمر را نیز به این افراد ارایه خواهد کرد.

Kia-Stinger-GT-Sunset-Yellow

به گفته یکی از کارشناسان، رنگ آمیزی مجدد بدنه و گارانتی مادام العمر هزینه ای برابر با ۷,۴۱۵ دلار به ازای هر دستگاه به کره ای ها تحمیل می کند. این موضوع به خوبی حکایت از آن دارد که کره ای تا چه حد نسبت به مقوله بسیار مهم مشتری مداری حساس هستند؛ مقوله ای که البته برای ما ناشناخته و بی معنی است!

 

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato