پشتیبانی سرویس فیلیمو 24 ساعته شد

پشتیبانی سرویس فیلیمو 24 ساعته شد

فیلیمو با ۲۴ ساعته کردن واحد پشتیبانی، ارتباط با مشتریان خود را توسعه داده و در هر ساعت از شبانه روز پاسخگوی نیازهای مشتریان است. واحد پشتیبانی این مجموعه بیش از یک سال است که فعالیت خود را آغاز کرده و به گفته این مجموعه از میزی یکنفره­ با یک اپراتور، به واحد سازمانی مستقل با ۳ شیف کاری در شبانه ­روز رسیده است.

به نظر می‌رسد با رشد کاربران فیلیمو و به دنبال آن افزایش سوالات و مشکلات­شان، دیگر پاسخگویی در زمان اداری کافی نیست و نیاز به داشتن یک پشتیبانی ۲۴ ساعته و دائمی بیشتر از همیشه احساس می‌شود. این­ها بخشی از گفته‌های «احسان عمرانی» مدیر پروژه سرویس فیلیمو است. او در ادامه صحبت‌هایش به بررسی رفتارهای کاربران فیلیمو اشاره می کند و می‌گوید:

«در بررسی های سال ۹۶ فیلیمو به این نتیجه رسیدیم که تماشای آنلاین فیلم و سریال در هر ساعت از شبانه­‌روز اتفاق می­‌افتد. برای مثال  بیش از ۱۰ درصد از میزان تماشای محتواهای فیلیمو در یک روز به ساعت­های پایانی شب یعنی بین ۱۲ تا ۱ اختصاص دارد. نیروهای وقت اداری در فیلیمو هم اخیرا با تماس‌های متعدد کاربران روبرو شده و تمامی این دلایل باعث شد تا هر چه سریعتر مقدمات ۲۴ ساعته شدن پشتیبانی فیلیمو را فراهم کنیم و با آموزش نیروهای متخصص و انتقال تجربه­‌های دیگر اعضای تیم به آن­ها، حالا با ۳ شیفت کاری در هر روز هفته به کار خود ادامه دهیم.»

پشتیبانی فیلیمو
عمرانی باور دارد که بسیاری از مشکلات کاربران فیلیمو در حقیقت ایراداتی از سوی ISPهاست و این موضوع با گفتمانی کوتاه بین کاربر و پشتیبانی فیلیمو بر طرف می‌شود. او معتقد است که پشتیبانی ۲۴ ساعته می‌تواند بسیاری از این اختلالات و سوتفاهم‌های پیش آمده برای کاربران را راحت تر و زودتر حل و فصل کند.

گفتنیست پشتیبانی فیلیمو در هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز و از طریق تماس با خط ۰۲۱۷۴۵۲۴ فعالیت خواهد کرد و کاربران در صورت بروز هرگونه مشکل می‌توانند با این شماره‌ها تماس بگیرند.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato