طراحی جدید اوت‌لوک به زودی در دسترس کاربران نسخه ویندوز و وب قرار خواهد گرفت

طراحی جدید اوت‌لوک به زودی در دسترس کاربران نسخه ویندوز و وب قرار خواهد گرفت

مایکروسافت در پاییز سال گذشته از طراحی جدید سرویس ایمیل اوت‌لوک (Outlook) پرده برداشت و حالا با توجه به اطلاعات به دست آمده، کاربران نسخه وب و ویندوز برنامه به زودی می‌توانند اوت‌لوک خود را به نسخه جدید بروزرسانی کنند. در اوت لوک جدید مایکروسافت بیشتر تمرکزش را روی کنترل شخصی‌سازی محیط برنامه گذاشته است.

در واقع خیلی از تغییرات ظاهری و ویژگی‌های جدید اختیاری هستند و اگر به دنبال یک رابط کاربری ساده‌تر بودید، می‌توانید هر کدام را که خواستید حذف کنید. کسانی هم که یک سیستم پیچیده‌تر می‌خواهند، می‌تواند آیتم‌های مورد نیازشان را به برنامه اضافه کرده و به تمام چیزهای لازم حالا در محیط خود اپ دسترسی داشته باشند.

به دنبال این تغییرات کاربران از نوار ناوربری سمت چپ سرویس نیز امکان مدیریت چندین حساب، دسترسی به فولدرها، تعویض جعبه‌های دریافت یا تقویم‌ها را دارند. بد نیست اضافه کنیم که مشابه آخرین نسخه جیمیل، برای استفاده از طراحی جدید اوت‌لوک خودتان دستی باید آن را فعال کنید.

البته اگر از تغییرات راضی نبودید باز می‌توانید به نسخه کلاسیک بازگردید. اوت لوک جدید از هفته آینده در دسترس کسانی که عضو برنامه Targeted Office هستند قرار گرفته و کاربران Targeted Release نیز در هفته‌های آتی قابلیت استفاده از این طراحی را خواهند داشت.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato