اولین تصاویر لو رفته از نسخه موبایل Call of Duty گرافیک بالای بازی را نشان می‌دهند

اولین تصاویر لو رفته از نسخه موبایل Call of Duty گرافیک بالای بازی را نشان می‌دهند

اکتیویژن در این چند سال فرصت خوبی را در عرصه بازی‌های موبایل از دست داده و حالا نه با یکی بلکه دو بازی می‌خواهد همه چیز را به یک باره جبران کند. آن‌ها در همکاری با استودیوی کینگ، سازنده کندی کراش، مشغول ساخت یک نسخه اکشن از کال آو دیوتی هستند و به همراه آن کمپانی تنسنت، ناشر پابجی موبایل و Arena of Valor، هم برنامه دارد کال آو دیوتی دیگری را برای موبایل منتشر کند.

از چند روز پیش تصاویری مرتبط به بازی دوم در سراسر اینترنت دست به دست شده است. به نظر می‌رسد تنسنت تست بتای محدود بازی را آغاز کرده و همین مسئله نیز فرصتی را فراهم کرده تا برای اولین شاهد این عنوان باشیم؛ گرافیک فوق‌العاده بالا، حضور نقشه‌های قدیمی و البته رابط کاربری بد مهمترین چیزهایی هستند که در این تصاویر می‌توانیم ببینیم.

کالاف برای اندروید
بازی توسط استودیوی معروف Timi، یکی از زیرمجموعه‌های تنسنت، ساخته می‌شود. این سازنده قبلا با Arena of Valor و Contra Return توانایی‌اش در توسعه‌ بازی‌های موفق را ثابت کرده است.

تنسنت در بازی‌های اخیرش همیشه توانایی خود در برداشتن محدودیت‌های گرافیکی گوشی را به رخ کشیده و تصاویر جدید کال آو دیوتی موبایل باز همین مسئله را اثبات می‌کنند. همچنین در دو تصویر لو رفته از بازی، محیط‌ها شباهت زیادی به نقشه‌های محبوب Hijacked و Nuketown دارند.

با توجه به اینکه در این دو نقشه محیط کوچک‌تر است، حضور آن‌ها در کال آو دیوتی موبایل منطقی به نظر می‌رسد و احتمالا باید منتظر نقشه‌های محبوب بیشتری هم باقی بمانیم. جالب اینجاست اکانت توییتری که عکس‌ها را لو داده، ادعا کرده که نسخه نهایی بازی ممکن است دارای حالت زامبی (Zombie Mode) هم باشد.

کال اف دیوتی موبایل

اگر این شایعه رنگ و بوی حقیقت به خودش بگیرد، تمام آن چیزهایی که طرفداران می‌خواهند را کال آو دیوتی موبایل خواهد داشت. بد نیست بدانید کال آو دیوتی ساخته شده توسط تنسنت اولین نسخه از این بازی روی تلفن‌های هوشمند نیست و اکتیویژن سه بازی Call of Duty: Strike Team، Call of Duty: Heroes و Call of Duty: Black Ops Zombies را هم قبلا منتشر کرده است.

عناوینی که البته تفاوت‌های زیادی با نسخه‌های اصلی کال آو دیوتی داشتند و چیزی که پروژه‌های تنسنت و استودیوی کینگ را هیجان انگیز‌تر کرده، نزدیک‌تر بودن گیم پلی آن‌ها به کال آو دیوتی‌های کنسول‌ها است. هنوز تاریخی برای عرضه کال آو دیوتی تنسنت مشخص نشده و تنها می‌دانیم بازی ابتدا برای چین عرضه خواهد شد. برای دیدن بقیه تصاویر، روی آن‌ها کلیک کنید.

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato