همه چیز درباره آیفون 13
نگاهی به راهکارهای سازمانی ایرانسل در نمایشگاه تلکام [تماشا کنید]

نگاهی به راهکارهای سازمانی ایرانسل در نمایشگاه تلکام [تماشا کنید]

در نمایشگاه تلکام، بخش بزرگی از سالن ایرانسل به اینترنت اشیا و راهکارهای سازمانی این اپراتور اختصاص داده شده است. در این گزارش ویدیویی نگاهی داریم به چند تکنولوژی جالبی که در ایرانسل توسعه پیدا کرده‌اند و پس از تجاری‌سازی در اختیار کسب‌وکارها قرار گرفته‌اند.

مدیریت هوشمند ناوگان حمل‌ونقل یکی از مهم‌ترین دستاوردهای تجاری‌شده‌ی شرکت ایرانسل در بخش کسب‌وکارهای سازمانی است. این سیستم اطلاعات مکانی، میزان نیازمندی به تعمیرات، تحلیل رفتار رانندگان، سوخت مصرفی و دیگر شاخصه‌های وسایل نقلیه را جمع‌آوری و تحلیل می‌کند و سازمانی که برای مدیریت ناوگانش از آن بهره می‌گیرد، قادر است بر اساس این داده‌ها تحلیل‌های کاملی داشته باشد. «وحید دهقانی»، مدیر فروش سازمانی ایرانسل در رابطه با همین فناوری با دیجیاتو گفتگو می‌کند.

موضوع دیگری که در این گزارش به آن پرداخته‌ایم راهکار «شماره تماس جایگزین» است که در حال حاضر تاکسی اینترنتی اسنپ در چند شهر آن را ارائه کرده است. توسط این فناوری، رانندگان تاکسی‌های آنلاین و مسافرین صرفاً قادر هستند از زمان شروع تا پایان سفر با هم توسط یک شماره ثابت میانی ارتباط برقرار کنند و به این شکل، شماره‌‌ی مسافر در اختیار راننده قرار نمی‌گیرد. دعوت می‌کنیم گزارش ویدیویی دیجیاتو از قسمت راهکارهای سازمانی ایرانسل را تماشا کنید.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato