نگاهی به قیمت سیستم صوتی خودرو در بازار + جدول

نگاهی به قیمت سیستم صوتی خودرو در بازار + جدول

علاقه به دنیای سیستم های صوتی مرز و جغرافیا نمی شناسد و مبالغی نیز که برای سرهم کردن یک سیستم صوتی مطلوب و راضی کننده خرج می شود انتها ندارد.

بسیاری از کمپانی های خودروسازی محصولات خودرو را پیش از ورود به بازار به سیستم های صوتی به روز و پیشرفته تجهیز می کنند اما طبیعتا خودروهای ارازان قیمت و رده پائین بازار از چنین آپشن هایی برخوردار نبوده و عموما اگر مالک آن ها تمایلی به سیستم صوتی داشته باشد ناچار است از جیب خود و به صورت خودجوش در این راستا اقدام کند.

سیستم صوتی

برای بسیاری سیستم صوتی خودرو اهمیت فوق العاده ای داشته و  چندین میلیون تومان برای آن هزینه می شود. نگاهی به بازار سیستم های صوتی در ایران نشان می دهد که برند پایونیر حرف نخست  را در آن می زند و از گذشته تاکنون همچنان مشتری های خود را دارد. این برند در ایران قدیمی ترین و نوستالژیک ترین برند سیستم های صوتی خودرو محسوب می شود و عموما کیفیت بالای ساخت و صدا و استفاده از تکنولوژی های به روز و پیشرفته از ویژگی های محصولات آن است.

در ادامه با ما همراهی باشید تا نگاهی داشته باشیم بر قیمت سیستم های صوتی پایونیر، کنکورد و وکسیدر دیگر برندهای این قطعه که مرکز پخش آن ها بازار جام جمع پایتخت است.

در انتها، توصیه می شود که قبل از خرید سیستم صوتی و ورود به بازار این قطعه، تکلیفتان را با خودتان مشخص کنید و بدانید که چه می خواهید تا در مواجهه با تکنولوژی های مختلف موجود در بازار سردرگم نشوید.

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato