همه چیز درباره آیفون 13
دانلود کنید: بازی موبایل اساسینز کرید به عرضه جهانی رسید

دانلود کنید: بازی موبایل اساسینز کرید به عرضه جهانی رسید

متفاوت‌ترین اساسینز کرید بالاخره در دسترس تمام کاربران قرار گرفت؛ بعد از یک «عرضه محدود» (Soft Launch) نسبتا طولانی، یوبیسافت جدیدترین بازی موبایل از سری اساسینز کرید را به انتشار جهانی رساند و هم اکنون کاربران اندروید و iOS می‌توانند نسخه نهایی Assassin's Creed Rebellion را برای دیوایس‌های خود دانلود کنند.

وظیفه ساخت Rebellion را استودیوی Behaviour به عهده داشته است؛ همان سازندگان وست ورلد و فال‌اوت شلتر

اگر وست ورلد یا فال‌اوت شلتر را تجربه کرده باشید، بازی خیلی هم برای‌تان ناآشنا نخواهد بود. همانند این دو اپلیکیشن در Assassin's Creed Rebellion نیز پایگاهی با بخش‌های مختلف به بازیکن داده می‌شود که هر کدام دارای وظایف خاص خود هستند. بنابراین باید با انجام کارهایی پایگاه را بهبود بخشیده و اساسین‌های قوی‌تری را به استخدام در بیاورید.

البته نسبت دو اثر قبلی Behaviour، این بار با بازی اکشن‌تری طرف هستیم و جدا از بخش ساخت و ساز و پرورش اساسین‌ها، هر مرحله باید به منطقه‌ای رفته و با انجام کارهایی ساده دشمنان را شکست دهید. به غیر از انتقادات نسبت به پرداخت‌های درون برنامه‌ای، بازخوردهای کاربران هم تا الان نسبتا مثبت بوده‌اند.

حالا باید صبر کرد و دید در دراز مدت بازی چه عملکردی از خودش به جای می‌گذارد. بد نیست بدانید Rebellion تنها بازی موبایل اساسینز کرید نیست و دو سال پیش یوبی‌سافت یک اپلیکیشن پرمیوم و نزدیک‌تر به سری را با نام Assassin's Creed Identity منتشر کرد که توانست امتیازات متوسطی دریافت کند.

Assassin's Creed Rebellion
  • Assassin's Creed Rebellion
  • قیمت: رایگان با پرداخت درون برنامه ای
  • سازنده: Ubisoft
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۶۴۰.۶ / ۵۱۹.۷۷ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
گوگل‌پلی
لینک کمکی

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato