بسته‌های میلیونی همراه اول ؛ ۳میلیارد تومان جایزه برای ۶۰ مشترک خوش‌شانس

بسته‌های میلیونی همراه اول ؛ ۳میلیارد تومان جایزه برای ۶۰ مشترک خوش‌شانس

همراه اول به ۶۰ نفر از مشترکین این اپراتور که از ابتدای آذر تا انتهای بهمن ماه سال جاری اقدام به فعالسازی بسته‌های اینترنت کنند، به قید قرعه، ۵۰ میلیون تومان جایزه می‌دهد. ضمن آنکه کلیه مشترکین دایمی و اعتباری که بسته اینترنت فعال دارند هم مشمول این طرح می‌شوند.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، شرکت در قرعه‌کشی نیاز به ثبت نام یا اقدام خاصی توسط مشترک ندارد و تمامی مشترکینی که در بازه مشخص شده یعنی اول آذر تا ۳۰ بهمن ماه، اقدام به فعال‌سازی بسته اینترنت کنند، در قرعه کشی شرکت داده می‌شوند.

بسته‌های میلیونی همراه اول

در این قرعه کشی هر ماه به بیست مشترک خوش شانس جایزه داده می‌شود. همراه اول می‌گوید که کلیه امتیازات از ابتدای آذرماه در تمام قرعه کشی‌ها محاسبه خواهد شد؛ به عبارت دیگر امتیازات از ابتدای آذرماه به ماه‌های بعدی منتقل و به صورت تجمعی در نظر گرفته می‌شود:

«نحوه امتیاز دهی به این صورت است که خرید بسته‌های ترکیبی شامل دیتا، بسته‌های اینترنت «مدار فیروزه ای» و یا هریک از بسته‌های اینترنت آلفا + از کلیه درگاه‌ها به جز «اینترنت همراهی» به ازای هر یکصد تومان یک امتیاز و خرید بسته های «اینترنت همراهی» از درگاه #۲۱*۱۰۰۰* به ازای هر یکصد تومان ۲ امتیاز برای مشترک لحاظ می‌شود که هر امتیاز معادل یک شانس در قرعه کشی است. در این طرح هزینه ای که کاربر بابت تعرفه آزاد می‌پردازد امتیازی برای وی نخواهد داشت.»

گفتنی‌ست استعلام امتیاز مشترکان در قرعه‌کشی از طریق کد #۰*۳۲۳*۱۰* قابل دسترسی است.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato