اولین قهرمان ایرانی سری اساسینز کرید معرفی شد [تماشا کنید]

اولین قهرمان ایرانی سری اساسینز کرید معرفی شد [تماشا کنید]

همه ما می‌دانیم که سری موفق اساسینز کرید از فرقه‌ای ایرانی با نام حشاشیون الهام گرفته شده اما تا پیش از این ایرانی‌ها تقریبا هیچ نقشی در قصه اساسینز کرید نداشته‌اند. حال به‌نظر می‌رسد که سرانجام و در اولین بسته الحاقی اساسینز کرید ادیسه باید منتظر اولین قهرمان ایرانی سری اساسینز کرید باشیم.

همان‌طور که یوبیسافت پیش از این اعلام کرده بود، اولین بسته الحاقی نسخه جدید اساسینز کرید Legacy of the First Blade نام خواهد داشت. پیش از این هم پیش‌بینی کرده بودیم که با توجه زیرزمین خانه پدری اتزیو در اساسینز کرید ۲، اولین فردی که از سلاح معروف اساسین‌ها یعنی هیدن بلید استفاده کرد، شخصی ایرانی با نام داریوش بود؛ موضوعی که تریلر جدید این بسته الحاقی هم آن را تایید می‌کند.

بر اساس خط تاریخی سری اساسینز کرید، فردی به نام داریوش در سال ۴۵۶ قبل از میلاد، شاه پارس، خشایارشا را ترور کرده بود. خنجری که داریوش برای انجام ترور مهم خود از آن استفاده کرد طی Assassin Creed Origins به دست کلئوپاترا و بایک (شخصیت اصلی اوریجینز) افتاد.

قصه Legacy of the First Blade حول محور همان داریوش معروف خواهد بود و ما داستان شکل گیری هیدن بلید و قتل معروف داریوش را در این بسته الحاقی از نزدیک دنبال خواهیم کرد. پیش از این هم بخشی کوچکی از داستان اساسینز کرید ادیسه به جنگ‌های معروف میان ایران و یونان باستان می‌پرداخت.

قرار است قسمت اول از این بسته الحاقی سه قسمتی در تاریخ ۱۳ آذر برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی عرضه شود و شما برای تجربه آن حتما باید خود بازی اساسینز کرید ادیسه را هم داشته باشید.

Assassin's Creed Odyssey اوایل پاییز امسال منتشر شد و با تغییرات کلیدی در ساختار گیم‌پلی و داستان خود توانست تا موفقیت بیشتری را چه از نظر مالی و چه از نظر جلب نظر منتقدان نسبت به نسخه‌های اخیر این فرنچایز کسب کند.

نظر شما در مورد داریوش به عنوان اولین قهرمان ایرانی سری اساسینز کرید چیست؟

نظرات ۱۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato