انفجار آیفون XS Max در جیب یک کاربر

انفجار آیفون XS Max در جیب یک کاربر

فردی آمریکایی پس از انفجار موبایل گرانبهایش به دنبال شکایت از اپل است.

موبایل های جدید گاهی دچار مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری می شوند اما انفجار پرچمداری که تنها سه هفته از خرید آن سپری شده موردی نیست که بتوان با سادگی از آن کنار عبور کرد.

اخیرا فردی آمریکایی به نام «جاش هیلارد» مدعی شده که آیفون XSMax او بدون هیچ دلیل خاصی و زمانی که در جیبش قرار داشته ناگهان شروع به داغ شدن کرده و سپس دودهای سبز و زرد از آن خارج شده است. در مدت کوتاهی افزایش حرارت گوشی باعث انفجار و آتش گرفتن آیفون XS Max شده است. علی رغم خاموش کردن سریع گوشی کاملا از بین رفته و دیگر قابل استفاده نیست. انفجار گوشیاین حادثه با توجه به حجم باتری و دیگر قطعات الکترونیکی آن می تواند صدمات جدی را برای کاربر بخت برگشته به دنبال داشته باشد اما این کاربر خوش شانس جان سالم به در برده است.

اگرچه انفجار گوشی به هیلارد صدمه جسمی نزده اما وی به خاطر استنشاق دودهای خارج شده از آن تا حدودی احساس ناراحتی کرده و حالا قصد شکایت از اپل به خاطر آسیب فیزیکی و روانی ناشی از این حادثه را دارد. یکی از دلایلی که وی را مصمم به شکایت کرده این است که در پی تماس های مکرر با نمایندگی های آیفون و مکالمه تلفنی یا حضوری با آنها تنها خسارتی که به وی پیشنهاد شده تعویض گوشی با نسخه ای جدید عنوان شده است.

تا زمانی که مساله توسط اپل یا مراجع ذی صلاح مورد بررسی قرار نگیرد نمی توان با اطمینان دلیل آن را بیان کرد چرا که تا کنون هیچ گزارشی از انفجار آیفون های سال جاری منتشر نشده است، هرچند مدتی قبل یک آیفون X هم با مشکل مشابهی مواجه شده بود.

 

تماشا کنید: انفجار چندین مرتبه باتری لپ تاپ دل

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato