انتشار سهوی یک ویدیو از گوشی تاشو سامسونگ [تماشا کنید]

انتشار سهوی یک ویدیو از گوشی تاشو سامسونگ [تماشا کنید]

فردی موفق شده به ویدیویی تبلیغاتی از سامسونگ دست یابد که دنیای آینده را با استفاده از تکنولوژی‌های سامسونگ نمایش می‌دهد. در این کلیپ می‌توان دستگاه‌های جالب بسیاری را مشاهده کرد. پنجره‌هایی که به صورت هوشمند با شما ارتباط برقرار می‌کنند، بازی‌های سه بعدی نزدیک به واقعیت و هیجان انگیز، یک گوشی که می‌تواند وضعیت فرزند یک زن باردار را مشخص کند، یک تبلت بدون حاشیه و در نهایت گوشی تاشوی سامسونگ!

ویدیو گوشی تاشو سامسونگ

موضوع جالب در این ویدیو مورد آخر است که اتفاقا قرار است اول اسفند ماه رونمایی شود. این که گوشی درون این ویدیو تا چه حد شبیه به سامسونگ گلکسی F خواهد بود هنوز مشخص نیست اما منتشر شدن این ویدیو در زمانی که فاصله‌ی چندانی با رونمایی از این تلفن هوشمند در سال جاری نداریم می‌تواند جالب و هیجان انگیز باشد.

طبق برنامه‌های اعلام شده توسط غول کره‌ای، قرار است اول اسفند ماه در سان فرانسیسکو پرچمداران بعدی سامسونگ معرفی شوند. طبق شنیده‌ها به نظر می‌رسد که احتمالا گوشی تاشو سامسونگ هم به نمایش در بیاید. لازم به ذکر است که این مراسم پیش از MWC 2019 برگزار خواهد شد.

در ویدیویی که منتشر شده می‌توانید در ثانیه‌ی ۲۳ گوشی تاشوی سامسونگ (شاید نسخه‌ای که در آینده منتشر خواهد شد) را مشاهده نمایید.

تماشای ویدیوی منتشر شده از گوشی تاشو سامسونگ

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato