تماس امن اسنپ در سمنان راه اندازی شد

تماس امن اسنپ در سمنان راه اندازی شد

اسنپ امکان پنهان‌سازی شماره تلفن کاربر مسافر و کاربر راننده را به صورت آزمایشی در استان سمنان فراهم کرده است. هموطنان سمنانی از امروز می‌توانند با استفاده از این امکان بدون نمایش شماره تماس خود با کاربر دیگر سفر اسنپ تماس بگیرند.

به گفته اسنپ پس از فعال شدن این قابلیت، درصورتی که مسافر با راننده ناوگان اسنپ تماس بگیرد، کاربر راننده شماره تماسی شبیه به ۰۹۰۱۰۰۰۹۰۰۱ را روی صفحه موبایل خود مشاهده خواهد کرد چراکه این شماره تماس برای این نوع سرویس در نظر گرفته شده است. شماره تماس کاربر مسافر نیز چیزی شبیه به همین است، یعنی اگر کاربر راننده با درخواست کننده سرویس تماس بگیرد، مسافر نیز چنین شماره‌ای را مشاهده خواهد کرد. پس هر دو طرف بدون اینکه از شماره هم آگاه باشند می‌توانند با هم تماس تلفنی بگیرند.

اسنپ همچنین خبر می‌دهد که این ویژگی به مرور در شهرهای دیگر ایران نیز فعال می‌شود. اولین بار در پاییز ۱۳۹۶ بود که قابلیت تماس امن اسنپ به صورت آزمایشی فعال شد. به گفته اسنپ این امکان در راستای احترام به حریم خصوصی کاربران از طریق حفظ اطلاعات شخصی آنها ایجاد شده است.

قابلیت تماس امن پیش از این در بیش از ۵۰ شهر ایران به صورت رایگان ارائه شده بود اما هنوز کاربران تهرانی از این ویژگی برخوردار نیستند.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato