سرویس اوبر Comfort راه اندازی شد؛ ایده ای جالب برای مسافران راحت طلب

سرویس اوبر Comfort راه اندازی شد؛ ایده ای جالب برای مسافران راحت طلب

کمپانی اوبر اخیرا سرویس جدیدی را به لیست انواع سفرهای خود اضافه کرده است. این سرویس Comfort (به معنای راحت) نام داشته و مابین سرویس های  Black و X قرار می گیرد.

همانطور که از نام Comfort می توان حدس زد، در این حالت بر راحتی و آرامش تمرکز شده و مشترکین در صورت استفاده از آن، در طول سفرهای خود از رفاه بیشتری برخوردار خواهند بود.

ناوگان سرویس تازه اوبر را خودروهای سدانی که دارای حداکثر فضای پای تعیین شده هستند، تشکیل می دهند. در کنار فضای پای بیشتر از حد استاندارد، آپشن های دیگری برای این سرویس در نظر گرفته شده که کاربران می توانند هنگام رزرو از طریق اپلیکیشن آنها را انتخاب کنند.

Uber Comfort (2)

این آپشن ها شامل مواردی مثل تعیین دمای دلخواه کابین، امکان دراز کردن پاها و حالت 'خودروی ساکت' می شوند. همانطور که پیش تر به اطلاعتان رسانده ایم، با انتخاب حالت خودروی ساکت که اخیرا برای سرویس اوبر Black معرفی شده، رانندگان اجازه صحبت کردن با مسافر را پیدا نمی کنند.

در پستی که در وبلاگ اوبر منتشر شده، آیدین قاجار (Aydin Ghajar) مدیر بخش محصولات اوبر گفته آپشن های سرویس Comfort به اندازه Black نیست. سرویس اوبر Black قابلیت های بیشتری چون کمک به انتقال بار، پشتیبانی بهتر و رانندگان حرفه ای تر را در خود دارد.

هر چند آقای قاجار به قیمت سرویس اوبر Comfort اشاره ای نکرده، اما اسکرین شات هایی که اخیرا منتشر شده می توانند گویای این فاکتور باشند. این اسکرین شات ها نشان می دهند سفری که با سرویس ارزان قیمت Pool برابر با 14.80 دلار هزینه دارد، در صورت استفاده از اوبر X و Comfort به ترتیب تا 23.97 و 31.16 دلار افزایش خواهد یافت.

اوبر Comfort

شایان ذکر است اوبر سرویس جدید Comfort را در دسترس رانندگانی قرار خواهد داد که دارای امتیاز 4.85 یا بیشتر باشند. این سرویس اکنون در ایالات متحده راه اندازی شده و کاربران اوبر می توانند به وسیله اپلیکیشن آن را انتخاب کنند.

 

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.