افزایش 7 میلیونی قیمت پژو 206 صندوقدار توسط ایران خودرو - مرداد 98

افزایش 7 میلیونی قیمت پژو 206 صندوقدار توسط ایران خودرو - مرداد 98

به روز رسانی: آخرین شرایط فروش پژو ۲۰۶ صندوقدار و ثبت نام محصولات ایران خودرو

پژو ۲۰۶ اس ‌دی پنجمین و آخرین مدل توسعه داده شده از خانواده پژو ۲۰۶ در بازار ایران به حساب می آید. این در حالیست که مدل های سه در، نسخه استیشن و مدل کروک (CC) از پژو ۲۰۶ هیچ گاه به بازار ایران راه پیدا نکردند.با این وجود مشتریان ایرانی و خانواده های جوان استقبال مناسبی را از این خودرو نه چندان زیبا به عمل آوردند. صندلی های عقب ۲۰۶ صندوق دار قابلیت تا شدن را دارند که با این کار ظرفیت صندوق عقب افزایش قابل توجهی پیدا می کند.

ایران خودرو حالا نسخه صندوق دار را تنها با موتور ۱۱۰ اسب بخاری از سری TU5 تولید می کند و شرایط فروش مختلفی را برای آن ارائه می دهد، همچنین طی ماه های اخیر، قیمت این خودرو نیز به شکل مداوم افزایش یافته است که البته از شرایط عمومی اقتصاد کشور و افزایش نرخ ارز ناشی می شود.

پژو ۲۰۶ صندوقدار از تاریخ ۶ مردادماه ۹۸ با یک افزایش قیمت حدودا ۷ میلیون تومانی مواجه و با قیمت ۸۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به فروش می رسد.

برای مشتریانی که این محصول را به صورت "پیش فروش" با موعد تحویل اردیبهشت ماه ۹۸ ثبت‌نام کرده‌اند، ۶,۶۰۰,۰۰۰ تومان تخفیف در نظر گرفته شده که این میزان تخفیف برای ماه‌های بعد (خرداد و تیرماه) کمتر است.

جدیدترین قیمت پژو ۲۰۶ صندوقدار - مرداد ۹۸:

قیمت پژو 206 صندوقدار

 

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato