ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

گلکسی فولد ۲
تکنولوژی

گلکسی فولد ۲ احتمالا در روز نخست IFA 2019 رونمایی می شود

سامسونگ پیشتر تایید کرده بود که گلکسی فولد را در شهریورماه به بازار عرضه می کند اما تاریخ دقیقی برای این منظور اعلام نکرده بود هرچند که طبق گزارشات این رونمایی برای اواخر سپتامبر (اوایل ...

سامسونگ پیشتر تایید کرده بود که گلکسی فولد را در شهریورماه به بازار عرضه می کند اما تاریخ دقیقی برای این منظور اعلام نکرده بود هرچند که طبق گزارشات این رونمایی برای اواخر سپتامبر (اوایل مهرماه) ترتیب داده شده بود. حالا اما به نظر می رسد که سامسونگ تصمیمش را در مورد تاریخ برگزاری این رویداد گرفته است.

رسانه های کره ای گزارش داده اند که سامسونگ گلکسی فولد را در تاریخ  ۱۵ شهریورماه یعنی نخستین روز از IFA 2019 معرفی می کند. با وجود آنکه پیش ثبت نام برای خرید این گوشی چندی است که در چین آغاز شده، کره جنوبی اولین کشوری خواهد بود که گوشی تاشو سامسونگ در آن عرضه می شود.

سامسونگ قصد دارد ۲۰ تا ۳۰ هزار دستگاه گلکسی فولد را طی سال جاری در کره بفروش برساند

در همین گزارش اشاره شده که گلکسی فولد سامسونگ شهریورماه به بازار چین و آمریکا نیز عرضه می شود هرچند که تاریخ دقیق آن هنوز معلوم نشده است. سامسونگ پیش بینی کرده که بین ۲۰ الی ۳۰ هزار دستگاه از این موبایل را تا پایان سال جاری میلادی در کره جنوبی به فروش برساند.

اخیرا پتنت های جدیدی از گلکسی فولد منتشر شده که نشان از تغییرات احتمالی در طراحی این گوشی تاشو تحت عنوان گلکسی فولد ۲ دارند و به تازگی نیز جزئیات مربوط به سه پتنت جدید لو رفته که بیشتر از قبل به شایعات در مورد تغییر طراحی این محصول دامن می زنند.

گلکسی فولد ۲

البته از این میان دو پتنت شباهت زیادی با شکل فعلی گلکسی فولد دارند و دستگاهی را به تصویر می کشند که نمایشگر آن مانند یک کتاب باز می شود. این دستگاه سه دوربین در بخش پشتی بدنه، دو دوربین در بریدگی بالای نمایشگر و یک دوربین روی مینی دیسپلی خود دارد که با بسته شدن نمایشگر قابل مشاهده است.

در این طرح نیز نمایشگر کوچک تر دستگاه بیشترین مقدار حاشیه را دارد و ملموس ترین تغییر آن را میتوان کاهش ابعاد بریدگی اش دانست که در تمامی پتنت ها نسبت به قبل کوچکتر شده است.

اما در پتنت سوم که بیشترین تفاوت را با نسخه فعلی از این گوشی نشان می دهد نمایشگر دستگاه مانند گوشی های تاشوی قدمی از بالا باز و بسته می شود و بریدگی نمایشگرش نیز در بخش مرکزی بالای آن قرار دارد و نمایشگر ثانویه دستگاه برشی مربعی و کوچک تر دارد.

ظاهر این دستگاه هرچه که باشد IFA 2019 فرصت خوبی را برای سامسونگ فراهم میکند تا بالاخره یاد این گوشی تاشو را در ذهن مخاطبانش زنده کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی