ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

هدیه ۲۰۰ لپ تاپ
تکنولوژی

جهرمی: یادم نمی‌آید ۲۰۰ لپ تاپ به نهاد ریاست جمهوری اهدا کرده باشم

«محمدجواد آذری جهرمی» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در واکنش به شایعاتی مبنی بر هدیه ۲۰۰ لپ تاپ توسط وزارت ارتباطات به نهاد ریاست جمهوری، گفت چنین موضوعی را به خاطر ندارد و در این رابطه دستور ...

پگاه طوسی
نوشته شده توسط پگاه طوسی | ۳ مهر ۱۳۹۸ | ۱۳:۳۶

«محمدجواد آذری جهرمی» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در واکنش به شایعاتی مبنی بر هدیه ۲۰۰ لپ تاپ توسط وزارت ارتباطات به نهاد ریاست جمهوری، گفت چنین موضوعی را به خاطر ندارد و در این رابطه دستور رسیدگی داده است.

روز گذشته خبرگزاری فارس اعلام کرده بود که وزیر ارتباطات، شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) را ملزم به خرید ۲۰۰ لپ تاپ برای دفتر رییس جمهور کرده است. همین مسئله باعث داغ شدن هشتگ «وزیر ضعیف» در توییتر شد. اما امروز آذری جهرمی در حاشیه هیات دولت به این مسئله پاسخ داده است:

«من یادم نمی‌آید که به نهاد ریاست جمهوری یا جای دیگری لپ‌تاپ هدیه داده باشم، از دفترم خواسته‌ام این موضوع را پیگیری کنند و گزارشش را به من بدهند.»

او سپس این حاشیه سازی‌ها را به پایان وس (خدمات ارزش افزوده) مرتبط دانسته و گفته: «اما چیزهای دیگری مانند واگذاری مخابرات در ده سال قبل را به خاطر دارم. این که مخابرات را واگذار کردند و از محل درآمدهای آن، مشغول پرداخت قسط شدند. به یاد دارم که ۵ هزار میلیارد سهام مردم در آن جاست که هنوز تعیین تکلیف نشده است. علاقه‌مند هستم که این موضوعات پییگری شود. سایبری‌های عزیز بدانند از پایان وس کوتاه نمی‌آیم.»

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (3 مورد)
 • آریا
  آریا | ۳ مهر ۱۳۹۸

  اینا رو ولش کن یکم انگلیسی بحرف بخندیم ? ?

 • mostafa_erfani
  mostafa_erfani | ۳ مهر ۱۳۹۸

  200 دستگاه لپ تاپ چیزی نیست که اینقدر راحت فراموش بشه

  • mostafa_erfani
   mostafa_erfani | ۳ مهر ۱۳۹۸

   مگر اینکه از پستش سو استفاده کرده باشه و خیلی از بیت المال بخشش کرده باشه که اینو یادش نمونده

مطالب پیشنهادی