همه چیز درباره آیفون 13
پخش زنده دیجیاتو: مراسم سرفیس مایکروسافت [تمام شد]

پخش زنده دیجیاتو: مراسم سرفیس مایکروسافت [تمام شد]

مایکروسافت امروز بار دیگر روی صحنه می رود تا از جدیدترین محصولات سری سرفیس رونمایی کند. ۳ سال پیش ردموندی ها با معرفی مایکروسافت بند ۲، سرفیس پرو ۴ و سه گوشی لومیا رویداد بزرگی را برگزار کردند. گفته می شود رویداد امسال احتمالا در حد و اندازه مراسم سال ۲۰۱۵ یا حتی پر سر و صدا تر از آن خواهد بود.

این بار صحبت یک از دستگاه مرموز است؛ تبلتی هیبریدی که به پردازنده ARM مجهز شده و مایکروسافت مدتها است روی آن کار می کند. ویندوز ۱۰X احتمالاً دیگر محصول مایکروسافت است که امروز بیشتر درباره آن خواهیم شنید. این نسخه ویندوز که تا پیش از این با نام ویندوز لایت شناخته می شد، ویژه تبلت های تاشو یا با دو نمایشگر است و گمان می رود با تکیه بر مجازی‌سازی، اپ ها را از طریق اینترنت اجرا کند.

در کنار این ها شاهد رونمایی از سرفیس پرو ۷ و سرفیس لپتاپ خواهیم بود. در کنار تمامی این محصولات شاید اسپیکر هوشمند مایکروسافت هم معرفی شود. خبرهایی از ایربادهای مایکروسافت هم به گوش می رسد و شاید امروز شاهد رونمایی از این محصول هم باشیم.

امروز ساعت ۱۷:۳۰ با دیجیاتو همراه شوید تا مراسم رونمایی که در نیویورک برگزار می شود را به شکل زنده در کنار هم دنبال کنیم. در این برنامه «مانی قاسمی» سردبیر دیجیاتو  همراه شما خواهد بود تا از محصولات جدید مایکروسافت بگوید.

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato