چری تیگو 8 در ایران تست فنی می شود

چری تیگو 8 در ایران تست فنی می شود

محصولات جدید چری علاوه‌بر امکانات رفاهی هماهنگ با استاندارد جهانی، ظاهر بسیار خوبی دارند و فراتر از انتظار مخاطبان کشورهای مختلف را جذب می‌کنند. بازار ایران هم در سال‌های گذشته، میزبان انواع محصولات چری بوده است. پس از گذشت چندین ماه از معرفی رسمی چری تیگو 8 در چین حال تصاویر جدید نشان می دهد که این خودرو با ظاهری استتاری در حال طی کردن تست های فنی در ایران است.

گویا شرکت مدیران خودرو با وارد کردن تعدادی از این خودرو به ایران در حال بررسی و انجام تست‌های تطبیق آن با شرایط آب و هوایی کشورمان و در نهایت تولید آن در داخل است. این تصاویر تعدادی از خودروهای تیگو 8 در تهران را نشان می دهد که برای مشخص نشدن نوع خودرو برخی از زوایای خودرو پوشیده شده است.

استفاده از موتور 1.5 لیتری توربوشارژر که با قدرت تقریبی 147 اسب بخار، وجه مشترک تعدادی از خودروهای چری مانند تیگو 7 و آریزو 6 است که احتمالا همین موتور البته با قدرت و گشتاور بیشتری بر روی تیگو 8 نیز مورد استفاده قرار گیرد.

این خودرو با دو نوع جعبه ‌دنده‌ی 6 سرعته‌ی دستی یا 6 سرعته‌ی خودکار دوکلاچه (DCT) تولید می‌شود که نهایت سرعتش 190 کیلومتر بر ساعت است.

تیگو 8

چری تیگو 8 چند ماه پیش به طور رسمی در نمایشگاه خودروی چین معرفی شده بود. حال  با توجه به حضور برند چری در ایران به نظر می رسد باید به زودی شاهد ورود تیگو 8 به بازار کشور مان باشیم.

در تازه ترین رده بندی پرفروش ترین خودروهای بازار چین از ابتدای سال جاری میلادی (2019)، چری تیگو 8 با وجود تازه وارد بودن توانسته بود رتبه 67  را در بین 100 خودروی پرفروش کسب کند.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato