خلف وعده و اعلام زمان جدید برای تحویل خودرو های معوق ایران خودرو و سایپا

خلف وعده و اعلام زمان جدید برای تحویل خودرو های معوق ایران خودرو و سایپا

موضوع تحویل خودرو های ثبت نامی همچنان یکی از معضلات پیش روی مصرف کنندگان خودرو در سراسر کشور است و در برخی موارد نیز خودروسازان توجهی به مطالبات به حق مردم ندارند. عدم نظارت کافی بر عملکرد خودروسازان در تحویل به موقع خودروهای ثبت نامی باعث نارضایتی مردم شده است.

پس از وعده پایان خرداد ماه سال 98 (اعلام شده توسط رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس) و بعد پایان مهر ماه سال 98 (توسط معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و قائم مقام گروه خودروسازی سایپا) این بار یک نماینده دیگر مجلس از فرصت جدید به خودروسازان برای تحویل خودرو های معوق سال گذشته خود خبر داد.

تحویل خودرو

سیدجواد حسینی ‌کیا، نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی گفت: «قرار شده تا پایان امسال تعهدات سال قبل خودروسازان عملی شود، منتها در خصوص برخی از خودروها ظرفیت انجام تعهد نیست و باید تبدیل شود که عمده مشکلات آن حل می ‌شود.»

دبیر اول کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: «از سویی دیگر خودروسازی ‌ها ظرفیت جبران ضرر و زیان سرمایه ‌گزاری مشتریان را ندارند و در این شرایط مشتریان ضرر می‌کنند. در این شرایط باید حاکمیت و دولت ورود و به میزانی که ارزش پول ملی کاهش یافته، ضرر مشتریان را جبران کند.»

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.