آیا سامسونگ گلکسی فولد 2 چنین شمایلی دارد؟

آیا سامسونگ گلکسی فولد 2 چنین شمایلی دارد؟

تصاویری از یک گوشی تاشو در حال دست به دست شدن در شبکه های اجتماعی چینی هستند که گفته می شود مربوط به گلکسی فولد ۲ هستند.

این تصاویر توسط «Ice Universe»، از افشاگران با سابقه دنیای فناوری منتشر شده اند و به شبکه اجتماعی چینی Weibo راه یافتند. در این مقطع نمی توان با اطمینان در مورد این تصاویر نظر داد و دیوایسی که در تصویر نمایش داده می شود می تواند نمونه اولیه، طرح مفهومی و حتی جعلی باشد.

اوایل سال جاری میلادی بلومبرگ گزارش کرد که سامسونگ در حال کار روی چندین گوشی تاشوی جدید است که یکی از آنها طرحی شبیه صدف (همانند تصاویر فوق) دارد. جالب اینکه شمایل کلی این گوشی، با کانسپتی که سامسونگ اکتبر امسال منتشر کرد، همخوانی دارد.

همانطور که در تصویر ملاحظه کردید، در پنل پشتی این گوشی دوربین دوگانه به چشم می خورد. بلومبرگ اوایل دسامبر گزارش داد که سامسونگ قصد دارد گلکسی فولد ۲ را با دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی اصلی و دوربین بزرگنمایی ۵ برابری (همانند گلکسی اس ۱۱)، روانه بازار کند. اگر این تصاویر صحت داشته باشند، گلکسی فولد ۲ برای زوم ۱ تا ۵ برابری، باید به بزرگنمایی دیجیتال وابسته باشد.

خبرگزاری The Korea Herald اوایل ماه گذشته گزارش کرد که با استناد به برآوردهای تحلیلگران، گلکسی فولد ۲ قیمت کمتری نسبت به نسل قبلی (۱۹۸۰ دلار) خواهد داشت و حدوداً ۸۴۵ دلار قیمت گذاری خواهد شد.

با این وجود نباید این خبر را چندان جدی گرفت؛ چون گوشی تاشوی موتورولا ریزر که سخت افزار میان رده دارد، ۱۴۹۹ دلار قیمت گذاری شده است. با این تفاسیر حتی ۹۰۰ دلار هم برای گوشی تاشوی جدید سامسونگ با سخت افزار قدرتمند بسیار گران به نظر می رسد.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato