همه چیز درباره آیفون 13
سامسونگ 6.7 میلیون گوشی 5G در سال 2019 فروخته است

سامسونگ 6.7 میلیون گوشی 5G در سال 2019 فروخته است

سامسونگ روز پنج شنبه اعلام کرد که بیش از ۶.۷ میلیون گوشی ۵G در سال ۲۰۱۹ به فروش رسانده که بیشتر از برآورد ۴ میلیونی قبلی است.

اولین تلفن هوشمند ۵G سامسونگ (گلکس اس ۱۰)، ماه مه سال گذشته میلادی به بازار عرضه شد. این شرکت تا اوایل ماه سپتامبر سال گذشته، ۲ میلیون گوشی ۵G فروخته است. این شرکت در آن زمان پیش بینی کرده بود که تا پایان سال ۲۰۱۹، حدوداً ۴ میلیون گوشی ۵G به فروش می رساند.

سامسونگ

سامسنگ از معدود شرکت هایی است که بیش از یک گوشی ۵G به بازار عرضه کرده. تا پایان سال ۲۰۱۹ مدل ۵G چندین محصول از این کمپانی کره ای از جمله گلکسی اس ۱۰، گلکسی نوت ۱۰ پلاس، گلکسی A90 و گلکسی فولد روانه بازار شده اند

از میان محصولات ذکر شده، فقط گلکسی اس ۱۰ و نوت ۱۰ پلاس در ایالات متحده به بازار عرضه شده اند. مدل ۵G گلکسی نوت ۱۰ نیز در بازارهای محدودی (مثل کره) در دسترس قرار دارد.

فروش ۶.۷ میلیونی گوشی های ۵G در نگاه اول رقم بزرگی به نظر می رسد؛ ولی این آمار در مقایسه با فروش کلی تلفن های هوشمند سامسونگ ناچیز است.

با استناد به داده های شرکت تحلیلی Strategy Analytics، سامسونگ در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۹، ۷۸.۲ میلیون موبایل فروخته و با در اختیار داشتن ۲۱ درصد از سهم بازار، بزرگ ترین سازنده تلفن همراه در دنیا به شمار می رود. این شرکت تا ماه نوامبر، ۵۴ درصد از بازار گوشی های ۵G را نیز در اختیار گرفته است.

پیش بینی می شود با فراگیر شدن اینترنت نسل پنجم در سراسر دنیا در سال ۲۰۲۰، سامسونگ گوشی های ۵G بیشتری را به بازار عرضه کند. این شرکت قبلاً گفته بود که قصد دارد با معرفی فناوری های جدید، سرعت، عملکرد و امنیت دیوایس های ۵G را بیش از پیش بهبود دهد.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato