ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اندروید
تکنولوژی

پاسخ گوگل به مشکلات کاربران اندروید با هشتگ اختصاصی در توییتر

گوگل تصمیم دارد تا در توییتر به تمام سوالات مربوط به اندروید پاسخ دهد. غول سیلیکون ولی با اختصاص دادن یک هشتگ اختصاصی، قصد دارد تا دفترچه راهنمایی آنلاین از سوالات و مشکلات کاربران در ...

کورش چایچی
نوشته شده توسط کورش چایچی | ۸ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۶:۳۰

گوگل تصمیم دارد تا در توییتر به تمام سوالات مربوط به اندروید پاسخ دهد. غول سیلیکون ولی با اختصاص دادن یک هشتگ اختصاصی، قصد دارد تا دفترچه راهنمایی آنلاین از سوالات و مشکلات کاربران در توییتر ایجاد کند و حل مشکلات اندروید را تا حدود زیادی بهبود ببخشد.

تا پیش از این اگر در رابطه با اندروید سوالی داشتید، می‌توانستید به صورت مستقیم آن را در بخش پیام‌های خصوصی توییتر، از گوگل بپرسید. اکنون گوگل تصمیم گرفته تا همه چیز را عمومی‌تر و حتی ساده تر از قبل کند و از این پس تنها کافیست پس از مطرح کردن سوال خود، از هشتگ اختصاصی AndroidHelp# استفاده کنید.

توییتر

گوگل می‌گوید در صورت استفاده از هشتگ فوق، پاسخ را از اکانت رسمی اندروید (Android@) دریافت خواهید کرد. همچنین این کمپانی گفته است که می توانید از هشتگ فوق استفاده کنید تا اکثر سوالات مربوط به اندروید که ممکن است داشته باشید را برطرف کنید. این سوالات می‌تواند شامل عیب‌یابی‌های عمومی، تشخیص هویت و تایید آن، دسترسی‌های مختلف و امنیت شود.

با این حال گوگل اعلام نکرده که چرا این روش پاسخگویی را به جای پیام‌های خصوصی در نظر گرفته است. می‌توان تصور کرد کاربرانی که برای حل مشکلات خود به توییتر آمده‌اند، می‌توانند با دنبال کردن این هشتگ، جواب سوال خود را پیدا کرده یا حتی مشکلاتی که در آینده برایشان پیش می‌آید را نیز برطرف کنند.

در اصل می‌توان این تصمیم گوگل را مانند تولید یک دفترچه راهنمای آنلاین برای اندروید در نظر گرفت که قطعا برای بسیاری از کاربران خبر خوبی خواهد بود. همچنین برای خود گوگل نیز مزیت‌های این روش بهتر از حالت قبلی است، زیرا از آن‌جایی که همه چیز رنگ و بویی عمومی به خود می‌گیرد، اسپمرها راحت‌تر شناسایی می‌ شوند. این هشتگ از هم اکنون در دسترس است و تمامی کاربران می‌توانند از آن استفاده کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی