ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اینستاگرام
نرم افزار و اپلیکیشن

مرتب سازی فهرست دنبال کنندگان در اینستاگرام بر اساس میزان تعامل با آنها ممکن شد

اینستاگرام قابلیت تازه ای را ارائه کرده که به کاربران اجازه می دهد اکانت هایی که دنبال می کنند را بر اساس «بیشترین مقدار نمایش محتوا در فید» و «کمترین میزان تعامل با آنها» مرتب ...

اینستاگرام قابلیت تازه ای را ارائه کرده که به کاربران اجازه می دهد اکانت هایی که دنبال می کنند را بر اساس «بیشترین مقدار نمایش محتوا در فید» و «کمترین میزان تعامل با آنها» مرتب سازی کنند. به لطف این امکان تازه کاربران همچنین می توانند وضعیت دنبال کردن و اعلان های خود را نیز مدیریت نموده و اکانت های مدنظرشان را بر حسب انتخاب بی صدا کنند.

این شبکه اجتماعی در بیانیه خبری خود پیرامون این امکان تازه آورده است:

اینستاگرام واقعا تلاش دارد که شما را به مردم و چیزهایی که برایتان اهمیت دارند نزدیک تر کند اما ما می دانیم که بر اثر گذشت زمان سلایق و روابط شما ممکن است دستخوش تغییر شوند. ممکن است تحصیلات دانشگاهی تان تمام شود، به شهر جدیدی  نقل مکان کنید یا درگیر علاقمندی های تازه ای شوید. بنابراین ما می خواهیم مدیریت اکانت هایی که در اینستاگرام فالو می کنید را برایتان ساده تر کنیم تا بهتر معرف ارتباطات و علایق شما باشند.

این قابلیت اگر قصد داشته باشید تعداد دنبال کنندگان خود را کم کنید و تجربه اسکرول کردن فید خود را کمی بهبود ببخشید بسیار سودمند واقع می شود. اینستاگرام همچنین به تازگی امکان مرتب سازی لیست دنبال شوندگان را برای کاربرانش فراهم نموده که به لطف آن می توان افراد را بر اساس تاریخی که شروع به دنبال کردنشان نموده اید در فهرست مرتب کرد؛ قابلیتی جالب و شاید هم ترسناک که باعث می شود نگاهی به روابط خود در گذشته بیندازید و ببینید مثلا دیگر با چه اشخاصی صحبت  نمی کنید.

آپدیت جدید از همین حالا در حال ارائه است و اگر هنوز آن را دریافت نکرده اید بهتر است یکبار اپلیکیشن را ببندید و از نو باز کنید. البته اشاره کنیم احتمال آنکه این قابلیت با سرعت کمتری در اختیار گوشی های اندرویدی قرار بگیرد وجود دارد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی