ایرباد WF-SP800N سونی با قابلیت حذف نویز فعال و قیمت ۲۰۰ دلاری معرفی شد

ایرباد WF-SP800N سونی با قابلیت حذف نویز فعال و قیمت ۲۰۰ دلاری معرفی شد

سونی روز گذشته از جدیدترین ایرباد تماماً بیسیم خود به نام «WF-SP800N» رونمایی کرد. این ایرباد با بهره مندی از قابلیت حذف نویز فعال، گواهی IP55 و شارژدهی مناسب، با قیمت ۲۰۰ دلار روانه بازار شده است.

ایرباد WF-SP800N سونی جزو سری Extra Base بوده و از طراحی تو گوشی و نگهدارنده دور گوشی قابل تنظیم برخوردار است. ایربادها کمی سنگین بوده و هر کدام از آن ها ۹.۵ گرم وزن دارند. روی هر کدام از ایربادها دکمه های لمسی و همچنین کنترل صدای تطبیقی با پروفایل های مختلف برای پیاده روی، دویدن و حالت های مختلف سفر کردن قرار گرفته اند.

کاربر می‌تواند با استفاده از اپلیکیشن Headphones Connect در کیفیت صدای خروجی تغییراتی ایجاد کند. ایرباد WF-SP800N از طریق بلوتوث ۵ با گوشی جفت شده و با اندروید و iOS سازگار است.

شارژدهی ایرباد WF-SP800N سونی با فعال بودن حذف نویز ۹ ساعت و با غیر فعال بودن آن تا ۱۳ ساعت اعلام شده است. با استفاده از کیس شارژ طول عمر باتری بسته به فعال یا غیرفعال بودن قابلیت حذف نویز بین ۹ تا ۱۳ ساعت دیگر افزایش می‌یابد. به گفته سونی با شارژ این محصول به مدت ۱۰ دقیقه می توان تا یک ساعت از آن استفاده کرد ولی متأسفانه خبری از شارژ بیسیم نیست.

ایرباد WF-SP800N سونی در رنگ های مشکی، سفید، آبی و نارنجی هم اکنون از سایت رسمی سونی با قیمت ۲۰۰ دلار قابل خریداری است.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato