روز خبرنگار در گلدیران؛ تست رایگان کرونا از خبرنگاران گرفته شد

روز خبرنگار در گلدیران؛ تست رایگان کرونا از خبرنگاران گرفته شد

در روزهایی که اخبار مربوط به کرونا، در بین تمام خانوارها و مشاغل کشور در جریان است؛ گلدیران با یک رفتار هوشمندانه به مناسبت روز خبرنگار، از اصحاب رسانه قدردانی کرد. در روز 13 مرداد، درست چند روز مانده به روز خبرنگار، گلدیران از فعالان حوزه رسانه دعوت کرد تا با حضور در ساختمان مشتریان گلدیران و درصورت تمایل تست رایگان کرونا انجام دهند. این اتفاق در شرایطی رخ داد که تمام موارد مربوط به پروتکل‌های بهداشتی در جای‌جای این ساختمان گلدیران، رعایت می‌شد و حاضرین با انجام تست پی‌سی‌آر می‌توانستند از شرایط سلامتی خود مطمئن شوند.

در حاشیه این مراسم دکتر امیرعباس کائینی؛ مدیرعامل شرکت صنایع گلدیران بیان داشتند: ما همواره برای رسانه‌ها و خبرنگاران محترمشان احترام زیادی قائل هستیم به همین واسطه از یک ماه گذشته تصمیم گرفتیم که برای روز خبرنگار به نحوی مناسب در شرایط کنونی از تلاشگران عرصه قلم تجلیل شایسته‌ای به عمل آوریم. وی افزود: در شرایطی که این عزیزان به فکر همه هستند، برای خود وقت زیادی ندارند، بنابراین تصمیم گرفتیم تا در روز خبرنگار، سرویس سلامت را برای خبرنگاران محترم ارائه کنیم. امیدواریم توانسته باشیم؛ به درستی از خبرنگاران عزیز تجلیل و قدردانی کنیم.

در پایان می‌توان گفت شرکت صنایع گلدیران و برند لوازم خانگی جی پلاس در روز خبرنگار فعالیتی در قالب مسئولیت‌های اجتماعی برگزار کردند تا به این واسطه هم از خبرنگاران تجلیل به عمل آمده باشد و هم در راستای سلامت آنها گام موثری برداشته باشد.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.