همه چیز درباره آیفون 13
سه مدل عینک آفتابی جدید بوز معرفی شد؛ بهبود کیفیت صدا و عملکرد بهتر

سه مدل عینک آفتابی جدید بوز معرفی شد؛ بهبود کیفیت صدا و عملکرد بهتر

شرکت آمریکایی بوز پس از موفقیت در فروش عینک آفتابی فریمز (Frames) در سال ۲۰۱۸، اینک سه مدل جدید عینک آفتابی با نام‌های «Tenor» و  «Soprano» و «Tempo» معرفی کرده است. دو مدل «تنور» و «سوپرانو» از نوع فشن و مدل «تمپو» عینک ورزشی است که برای استفاده در فضای باز مانند دوچرخه سواری‌، پیاده‌روی و دویدن طراحی شده است.

بوز در سال ۲۰۱۸ توانست نام خود را به‌عنوان نخستین شرکتی که واقعیت افزوده صوتی را در عینک آفتابی پیاده‌سازی می کند، به ثبت برساند. کاربران فریمز علاوه بر امکان گوش دادن به موسیقی و فایل‌های صوتی مختلف، می‌توانند با کمک عینک های آفتابی تماس صوتی برقرار کرده و از دستیار صوتی موبایل خود نیز استفاده کنند.

بوز متوجه شد کاربران واقعا به عینک آفتابی که بتواند چنین امکانات صوتی دراختیار آنها قرار دهد، توجه نشان می‌دهند. در نتیجه تصمیم گرفت تا سه مدل جدید عینک آفتابی معرفی کند.

هر سه عینک آفتابی جدید بوز با قیمت ۲۴۹ دلار به فروش می رسند. کیفیت صدا در هر سه مدل نسبت به عینک آفتابی قبلی بهبود یافته و مدل‌های «تنور» و «سوپرانو»، کوچکترین، باریک‌ترین و نامرئی‌ترین اسپیکرهای بوز را در خود جای داده‌اند. از نظر طراحی ظاهری، عینک‌های جدید نیز دسته‌ها و فریم بزرگ‌تری نسبت به عینک آفتابی‌ معمول بازار دارند. اما به این وجود، نسبت به مدل قبلی شیک‌تر به نظر می‌رسند.

شیشه‌های هر سه مدل عینک از نوع پلاریزه بوده و قادر به جذب ۹۹ درصد اشعه UV هستند. لنزها از نوع پلی کربنات هستند و می توانند ۱۲ درصد نور مرئی را از خود عبور دهند.

عینک‌های آفتابی جدید از نظر طول عمر شارژدهی نیز نسبت به مدل های قبلی بهبود یافته اند، «تنور» و «سوپرانو» با هر بار شارژ شدن به مدت ۵.۵ ساعت می توانند به راحتی کار کنند. در حالیکه اولین مدل عینک آفتابی فریمز بوز تنها ۳.۵ ساعت می‌توانست صدا پخش کند.

شیشه عینک های جدید علاوه بر رنگ مشکی تنوع رنگی خوبی دارد و کاربران می‌توانند عینک آفتابی «تنور» را با شیشه‌های رنگی آبی، نقره‌ای و عینک «سوپرانو» را با شیشه های رنگی طلایی و بنفش خریداری کنند.

تنور با استاندارد IPX4 در مقابل نفوذ آب مقاوم است و مدل سوپرانو با استاندارد IPX2 در مقابل نفوذ آب از خود مقاومت نشان می دهد.

هر سه عینک جدید از نظر کیفیت صدا و میکروفون ها نسبت به مدل‌های قبلی عملکرد بسیار بهتری از خود نشان می دهند. هر سه مدل جدید از امروز با قیمت ۲۴۹ دلار در دسترس کاربران قرار دارد.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato