ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

سرعت اینترنت
تکنولوژی

جدیدترین گزارش Speedtest: سرعت اینترنت در ایران بهبود داشته است

اسپیدتست جدیدترین گزارش خود برای سرعت اینترنت موبایل و ثابت در کشورهای مختلف برای ماه آگوست را منتشر کرده که از افزایش سرعت اینترنت در ایران خبر می‌دهد. اسپیدتست به صورت ماهانه گزارشی برای سرعت ...

محمد قریشی
نوشته شده توسط محمد قریشی | ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۲:۳۰

اسپیدتست جدیدترین گزارش خود برای سرعت اینترنت موبایل و ثابت در کشورهای مختلف برای ماه آگوست را منتشر کرده که از افزایش سرعت اینترنت در ایران خبر می‌دهد.

اسپیدتست به صورت ماهانه گزارشی برای سرعت اینترنت در جهان منتشر می‌کند که در آن سرعت اینترنت ثابت و موبایل کشورهای مختلف به چشم می‌خورد. در جدیدترین گزارش Speedtest برای چندمین ماه متوالی شاهد افزایش میانگین سرعت اینترنت ثابت در جهان هستیم. سرعت اینترنت ثابت در جهان در آگوست به ۸۴.۳۳ مگابیت بر ثانیه رسیده است.

میانگین سرعت اینترنت ثابت و موبایل جهان در ماه آگوست

در حالی که در ماه ژوئیه میانگین سرعت اینترنت موبایل در جهان نسبت به ماه ژوئن کاهش پیدا کرده بود، دوباره شاهد افزایش آن در ماه آگوست هستیم. میانگین سرعت اینترنت موبایل در جهان در ماه آگوست به ۳۴.۸۲ مگابیت بر ثانیه رسیده است.

در ماه گذشته میلادی سرعت اینترنت در ایران بهبود داشته که این بهبود هم مربوط به اینترنت موبایل و هم اینترنت ثابت می‌شود. میانگین سرعت اینترنت ثابت در ایران در ماه آگوست به ۲۰.۵۸ مگابیت بر ثانیه رسیده که افزایش بالایی را نسبت به ماه ژوئیه، ۱۸.۱۴ مگابیت بر ثانیه از خود نشان می‌دهد. در این ماه سرعت آپلود برابر ۱۳.۱۸ مگابیت بر ثانیه بوده و ایران با ۵ رتبه صعود، در رتبه ۱۱۹ فهرست به چشم می‌خورد.

سرعت اینترنت در ایران
میانگین سرعت اینترنت ثابت در ایران در ماه آگوست

در ماه آگوست سنگاپور و هنگ کنگ با حفظ رتبه خود، به ترتیب سریعترین اینترنت را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و آن‌ها به اینترنت با سرعت ۲۱۸.۰۷ و ۲۰۵.۶۹ مگابیت بر ثانیه دسترسی داشته‌اند. رومانی با ۲ پله صعود و سرعت ۱۷۵.۳۹ مگابیت بر ثانیه در رتبه سوم قرار گرفته و تایلند با یک رتبه سقوط در رتبه چهارم به چشم می‌خورد. سوئیس با یک رتبه صعود و میانگین سرعت ۱۷۰.۶۷ مگابیت بر ثانیه خود را در جمع پنج کشور برتر جا کرده است.

بالاترین سرعت اینترنت ثابت در ماه آگوست

سرعت اینترنت موبایل در ایران در ماه گذشته میلادی با افزایش به میانگین ۲۷.۹۱ مگابیت بر ثانیه رسیده که با دو رتبه صعود، آن را در رتبه ۷۱ جدول قرار می‌دهد. میانگین سرعت آپلود در این بازه زمانی برابر ۱۱.۸۵ مگابیت بر ثانیه بوده است.

سرعت اینترنت در ایران
میانگین سرعت اینترنت موبایل در ایران در ماه آگوست

در ماه آگوست کره جنوبی با یک پله صعود توانسته سریعترین اینترنت موبایل را با میانگین سرعت ۱۱۳.۰۱ مگابیت بر ثانیه ارائه کند. در رتبه دوم چین با میانگین سرعت ۱۱۱.۲۶ مگابیت بر ثانیه به چشم می‌خورد. امارات متحده عربی که ماه گذشته میلادی با میانگین سرعت ۱۱۰.۹۰ مگابیت بر ثانیه در صدر قرار داشت، با وجود افزایش سرعت به ۱۱۱.۱۳ مگابیت بر ثانیه به رتبه سوم جدول سقوط کرده است.

بالاترین سرعت اینترنت موبایل در ماه آگوست

در رتبه‌های چهارم و پنجم به ترتیب قطر و عربستان سعودی با میانگین سرعت ۸۸.۰۷ و ۷۷.۵۵ مگابیت بر ثانیه به چشم می‌خورند. در این میان نروژ با صعود سه پله‌ای و با سرعت ۷۴.۳۴ مگابیت بر ثانیه در رتبه هفتم قرار گرفته است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (7 مورد)
  • digiato-2019
    digiato-2019 | ۳۰ شهریور ۱۳۹۹

    این روزه ها اینترنت زیاد قطع و وصل میشه این امار هم درست نیست دقیق ? نیست توی شهرستان اینترنت داغونه

نمایش سایر نظرات و دیدگاه‌ها
مطالب پیشنهادی