نگاهی به نسخه جدید Dolphin Emulator؛ بهترین شبیه‌ساز نینتندو روی موبایل

نگاهی به نسخه جدید Dolphin Emulator؛ بهترین شبیه‌ساز نینتندو روی موبایل

اگر از یک اهل فن بپرسید که بهترین شبیه‌ساز نینتندو Wii و گیم‌ کیوب چه نرم‌افزاریست، یقینا Dolphin Emulator را در پاسخ می‌شنوید. این شبیه‌ساز کهنه‌کار که به خاطر عملکرد کم‌نقص و روانش شهرت دارد به تازگی آپدیت مهمی دریافت کرده تا پرفرمنس نرم‌افزاری باثبات‌تر و بهتری را ارائه بدهد.

شبیه‌ساز دلفین حالا به شما اجازه می‌دهد که کانفیگ سیستم را «در حین بازی کردن» انجام بدهید، ضمن اینکه حالا بدون نیازی به رایانه و خارج شدن از اکوسیستم اندروید می‌توانید در خود شبیه‌ساز عمل تبدیل و فشرده‌سازی فایل‌های اجرایی بازی‌های Wii و گیم کیوب را به انجام برسانید.

شبیه‌ساز نینتندو

اعمال تغییرات گرافیکی «در حین بازی» موضوع بسیار مهمی در شبیه‌سازهاست که تا امروز در نسخه اندرویدی دلفین وجود نداشت. اما حالا می‌توانید وقتی بازی در حال اجراست، تنظیمات گرافیکی را دستکاری کنید تا بدین شکل بهترین خروجی ممکن را در سریع‌ترین زمان از بازی بگیرید.

تیم دلفین برای رسیدن به این هدف از یک سیستم کانفیگ چند لایه‌ای بهره گرفته که عملکردی تقریبا برابر با نسخه دسکتاپ این شبیه‌ساز به نمایش می‌گذارد. از طرف دیگر GUI شبیه‌ساز هم ارتقاء پیدا کرده و حالا کمتر به باگ‌هایی مثل قفل شدن تاچ در اجرای بازی‌های سنگین برخورد می‌کنید.

اما شاید مهم‌ترین ویژگی آپدیت نسخه جدید، رونمایی از ابزار تبدیل و فشرده‌سازی فایل‌های اجرایی بازی‌ها باشد. حالا می‌توانید فایل‌های ISO بازی‌ها را مستقیما از درون شبیه‌ساز فشرده‌سازی کرده یا به فرمت‌های مدرن‌تری مثل RVZ تبدیل کنید که جای کمتری از حافظه گوشی‌ شما را اشغال می‌کنند.

شبیه‌ساز نینتندو

شبیه‌ساز قدرتمند دلفین عملکرد بسیار خوبی در شبیه‌سازی عناوین مطرح Wii و گیم کیوب به نمایش می‌گذارد که البته این موضوع با قدرت سخت‌افزاری گوشی شما رابطه‌ای مستقیم دارد. بنابراین پیش از نصب و استفاده از شبیه‌ساز به این موضوع توجه داشته باشید.

آخرین نسخه دلفین را می‌توانید از گوگل پلی یا مستقیما از وبسایت APKMirror دریافت نمایید. برای دریافت بازی‌های Wii و گیم‌کیوب جهت اجرا در شبیه‌ساز هم می‌توانید به این وبسایت مراجعه نمایید.

Dolphin Emulator
  • Dolphin Emulator
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Dolphin Emulator
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: 16 مگابایت

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato