ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

توییتر قابلیت ارسال استوری را برای همه کاربران فعال کرد

قابلیت «Fleets» توییتر که کارکردی مشابه استوری اینستاگرام دارد، اسفند گذشته به صورت آزمایشی برای کاربران برزیلی فعال شد و حالا در دسترس همه کاربران این شبکه اجتماعی قرار گرفته است. قابلیت Fleets به کاربران ...

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۲۸ آبان ۱۳۹۹ | ۱۰:۰۰

قابلیت «Fleets» توییتر که کارکردی مشابه استوری اینستاگرام دارد، اسفند گذشته به صورت آزمایشی برای کاربران برزیلی فعال شد و حالا در دسترس همه کاربران این شبکه اجتماعی قرار گرفته است.

قابلیت Fleets به کاربران اجازه می‌دهد توئیت‌هایی را ارسال کنند که پس از 24 ساعت به صورت خودکار حذف می‌شوند. در واقع قابلیت Fleets توییتر شبیه استوری در اینستاگرام و اسنپ چت است. توییتر این قابلیت را به شکل عمومی ارائه کرده اما دسترس همه کاربران به آن چند روز طول می‌کشد.

توئیتر قصد دارد با کمک این قابلیت به کاربران فرصتی متفاوت در به اشتراک گذاشتن ایده‌ها و تفکرات‌شان بدهد. برخی موضوعات هستند که نمی‌توان آنها را در قالب توئیت با قابلیت ماندگاری همیشگی مطرح کرد. این قابلیت برای به اشتراک گذاشتن چنین دیدگاه‌هایی مناسب است و کاربر می‌داند که بعد از 24 ساعت توئیت مربوطه حذف می‌شود.

از طرفی، تنها فالورها می‌توانند پست‌های ناپدید شونده را مشاهده کنند. در نتیجه کاربر کنترل بیشتری روی مخاطبین خود دارد. البته اگر فردی که فالور یک حساب کاربری نباشد، می‌تواند با مراجعه به پروفایل آن حساب توئیتری، پست‌های Fleets را ببیند.

علاوه بر این، امکان لایک، ریپلای یا ری‌توئیت کردن پست‌های منتشر شده با قابلیت Fleets وجود ندارد و به کاربر این اطمینان را می‌دهد که پست مربوطه به گردش درنخواهد آمد.

هر متن، عکس یا ویدیویی را می توان به عنوان پست Fleets به اشتراک گذاشت. برای به اشتراک گذاشتن محتوا از طریق این قابلیت فقط کافی است آیکون Share را ضربه بزنید. سپس گزینه « Share in Fleet » را انتخاب کنید.

توئیتر اعلام کرده قصد دارد قابلیت جدید را بعد از بازخورد گیری از کاربران با قابلیت‌های بیشتری به روز رسانی کند. توئیتر ادعا می‌کند که با فراگیر شدن این قابلیت، تغییر و تحولات بنیادینی در نحوه تعامل کاربران با این شبکه اجتماعی ایجاد خواهد شد. باید ببینیم استقبال کاربران از قابلیت جدید به چه صورتی است و چه بازخوردهایی را با توئیتر مطرح خواهند کرد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی