معرفی بازی Clusterduck؛ خانه‌ی عجیب‌ترین اردک‌های جهان

تا حالا در بازی‌های زیادی آیتم، کارت و اسلحه جمع کرده‌ایم ولی بعید می‌دانم تا امروز اردک جمع کردن را تجربه کرده باشید! بازی Clusterduck یکی از عجیب و غریب‌ترین بازی‌های امسال است که یک کلیشه‌شکنی تمام‌عیار را به نمایش گذاشته، و آنقدر در این کلیشه‌شکنی موفق بوده که در مدت زمانی کوتاه از عرضه مرز 10 هزار دانلود در گوگل پلی را پشت سر گذاشته است.

در بازی Clusterduck با پیچیدگی خاصی روبرو نیستید و صرفا تخیل بی‌پایان طراحان بازی همه‌چیز را جالب کرده است. با ورود به بازی سه لانه‌ی اردک و یک تخم اردک را می‌بینید که باید با ضربه زدن روی آن اولین اردک را دریافت کنید و بعد به همین ترتیب تعداد اردک‌هایتان را زیاد کنید. هرچه بازی جلوتر می‌رود به علت وجود جهش‌های ژنتیکی ظاهر اردک‌ها هم عجیب‌تر می‌شود و شاهد اردک‌هایی هستید که با کلاه، سری به شکل شمشیر یا بال‌هایی شبیه به اژدها به دنیا می‌آیند.بازی Clusterduck

هدف بازی ایجاد اردک‌های عجیب و غریب است پس اردک‌های معمولی خیلی هم به دردتان نمی‌خورند و بعد از گذشتن کمی زمان، فضای کافی برای بقیه‌ی اردک‌هایتان وجود نخواهد داشت چون فقط ۲۵ اردک می‌توانند در فضای سفیدرنگ بازی زندگی کنند. بنابراین باید تعدادی از اردک‌ها حذف بشوند و این‌جا است که حفره‌ی عجیب وسط صفحه به درد می‌خورد و می‌توانید اردک‌هایی که ظاهر تکراری دارند یا به اندازه‌ی کافی عجیب نیستند را داخل حفره بیاندازید.

اما این بازی تا کجا ادامه خواهد داشت؟ انتهای این فستیوال اردکی عجیب و غریب کجاست؟ مشخصا این وضع عجیب و غریب هم پایانی دارد و به همین دلیل بخشی در بازی وجود دارد که مجموعه‌ی همه‌ی انواع بال‌ها، بدن‌ها و سرهای عجیب را در لیستی ذکر کرده و شما می‌توانید ببینید کدام مدل‌ها را دارید و کدام را باید به دست بیاورید. وقتی می‌خواهید یک جوجه اردک تازه را به بازی اضافه کنید می‌توانید از بین دو مدل کمیاب و عادی انتخاب کنید و بهتر است این انتخاب را با توجه به دسته‌بندی موجود در همین بخش انجام بدهید.بازی Clusterduck

هرچند که در پس‌زمینه‌ی بازی فقط صدای کواک کواک اردک‌ها را می‌شنویم اما جالب است که بدانید طبق گفته‌ی PikPok که سازنده‌ی بازی است از ۲۵۲ افکت صوتی مختلف استفاده شده است. بازی هیچ کنترل خاصی ندارد و نیازی به آموزش هم نخواهید داشت.

در کل می‌توانیم بگوییم بازی Clusterduck ترکیبی از سادگی و خلاقیت است که برای پر کردن وقت‌های خالی گزینه‌ی جالبی است. اگر دوست دارید این بازی را تجربه کنید، از باکس دانلود پایین مطلب استفاده کنید. ضمنا این بازی رایگان است و پرداخت درون‌برنامه‌ای فقط برای حذف تبلیغات گاه به گاه داخل بازی است که چندان اهمیت خاصی ندارد.

Clusterduck
  • Clusterduck
  • قیمت: رایگان با پرداخت درون‌برنامه‌ای
  • سازنده: PikPok
  • سیستم عامل: اندروید و iOS
  • حجم: 143/39 مگابایت
دانلود


سرور ابری

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟