قیمت و مشخصات پژو 207 سقف شیشه‌ای اتوماتیک ایران خودرو اعلام شد

قیمت و مشخصات پژو 207 سقف شیشه‌ای اتوماتیک ایران خودرو اعلام شد

پژو ۲۰۷ مجهز به سقف شیشه‌ای پانوراما از آن دسته خودروهای پر حاشیه در بازار ایران است که از زمان معرفی اولیه در نمایشگاه خودرو شهر آفتاب سال ۹۷ تا به حال (واپسین روزهای پاییز سال ۹۹) همواره با حاشیه های فراوانی همراه بوده‌است. در حالی که قرار بود این محصول در نیمه نخست سال گذشته (۹۸) روانه بازار شود، عملا با تاخیری بیش از یک سال، اولین نمونه های دنده دستی با قیمتی در حدود ۱۵۶ میلیون تومان در پاییز تحویل خریداران شد و نمونه های سری بعدی تحویلی نیز با افزایش سنگین، ۱۹۹ میلیون تومان قیمت خوردند. اما این پایان ماجرا نیست چرا که ساعاتی قبل نیز ایران خودرو قیمت نمونه اتوماتیک این خودرو (برای ثبت نام کنندگان با موعد تحویل تابستان ۹۹) را ۲۵۲ میلیون تومان اعلام کرده است.

https://digiato.com/wp-content/uploads/2019/01/NAM-19-1.jpg

جالب آنکه مدیران فروش ایران خودرو، تولید پژو ۲۰۷ سقف شیشه‌ای را یک پیشرفت قابل توجه ارزیابی می کنند و این درحالیست که خودرو مذکور از حیث موتور، گیربکس و امکانات رفاهی و ایمنی تفاوتی با نسخه های قدیمی پژو ۲۰۶ صندوق دار ندارد،  البته ایران خودرو اخیرا تصمیم به استفاده از فرمان برقی برای محصولات خود گرفته است که از حیث مصرف سوخت و نحوه عملکرد برتری های را نسبت به مدل قدیمی هیدرولیکی دارد.

مشخصات فنی پژو 207 سقف شیشه ای
مشخصات فنی پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای

جالب آنکه همزان با دفاع جانانه مدیران ایران خودرو در از ۲۰۷ سقف شیشه ای، شاهد انتشار گسترده تصاویری از مالکین این خودرو در فضای مجازی هستیم که در شرایط زمستانی با بخار کردن شیشه و جمع شدن قطرات آب در کابین خودرو مواجه شده اند.

اما فارغ از این مسئله ایران خودرو اعلام کرده که برنامه هایی برای ارتقا موتور و گیربکس این خودرو از نسخه فعلی (TU5)، به مدل قدرتمندتر EC5 (مشترک با تارا و پژو ۳۰۱) و استفاده از گیربکس ۶ سرعته خودکار دارد که البته مشخص نیست این وعده چه زمانی محقق شود و قیمت نهایی خودرو نیز به چه سطحی افزایش یابد.

https://digiato.com/wp-content/uploads/2019/01/NAM-5-1.jpg

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato