معرفی بازی Shadow of Death 2؛ جنگ در میان سایه‌ها

بازی دوم سری Shadow of Death آبان‌ماه امسال منتشر شد؛ عنوانی در سبک هک اند اسلش که داستان سری اول را ادامه داده و دوباره بازیکن را در نقش مکسیموس قرار می‌دهد؛ جنگنجویی که آمده تا کابوس شیاطین باشد. با این که بازی هنوز در دسترسی زودهنگام یا Early access قرار دارد اما اگر همین حالا تجربه‌اش کنید قطعا متوجه می‌شوید که بازی نیامده تا  ادامه‌ای بر موفقیت بازی قبلی باشد بلکه قرار است تا هر چیزی در بازی اول جا افتاده بود را جبران کند.

بازی Shadow of Death 2

بازی محور داستانی دارد و همان‌طور که گفتیم آنچه در قسمت اول روایت شده را ادامه می‌دهد. بنابراین اگر می‌خواهید تجربه‌ی کاملی از بازی داشته باشید بهتر است بازی اول را تمام کنید و بعد به سراغ بازی Shadow of Death 2 بروید.

در این بازی شما باید در نقش مکسیموس با هیولاهایی که سر راهتان قرار می‌گیرند بجنگید که در  حرف ساده است اما ممکن است در برخورد اول استفاده از کنترل‌ها کمی برایتان پیچیده باشد چون باید ترکیبی از استفاده از شمشیر، مهارت‌های خاص کاراکتر، جا خالی دادن و پریدن را با هم به کار بگیرید.

بازی Shadow of Death 2

کنترل‌های بازی در دو بخش صفحه‌ی نمایش تقسیم شده‌اند به این شکل که از سمت چپ صفحه می‌توانید برای کنترل جهت حرکت کاراکتر استفاده کنید و ضربه با شمشیر، جا حالی دادن و پریدن و توانایی‌های خاص هر کاراکتر در سمت راست قرار گرفته‌اند.

این که چقدر این تقسیم بندی برای شما خوشایند باشد کاملا سلیقه‌ای است اما با توجه به اینکه در شروع بازی هیچ بخشی برای آموزش یا آشنایی وجود ندارد -که البته ممکن است در انتشار کامل بازی اضافه شود- ممکن است کمی سخت به آن عادت کنید اما خوشبختانه ترتیب دشواری مراحل طوری است که از ساده به سخت جلو می‌روند و همین کمک می‌کند تا به بازی عادت کنید، کاراکترهای جدید بگیرید و قلق کشتن چالش‌برانگیزترین حریف‌ها را هم پیدا کنید.

بازی Shadow of Death 2

پس از گذراندن هر مرحله و کشتن هیولاها امتیازاتی به دست می‌آورید که برای گرفتن کاراکترهای جدید و آیتم‌ها قابل استفاده است. بازی Shadow of Death 2 یک عنوان رایگان است اما پرداخت‌های درون برنامه‌ای هم در آن موجود هستند و اگر دلتان می‌خواهد راه چندساعته را چند دقیقه‌ای طی کنید می‌توانید از این گزینه هم استفاده کنید که البته فعلا در دسترسی زودهنگام بازی فعال نیست.

بازی Shadow of Death 2

طراحی بصری بازی فضایی شبیه به بازی Limbo دارد و همان بازی سایه‌ها را در فضاسازی می‌بینیم که با حضور سبک مینیمال ترکیبی را به وجود آورده که کاملا با فضای بازی هماهنگ است؛ فضایی تیره که کاملا با داستان پر از هیولا و نبرد بازی هم‌خوانی دارد و با کشتن هیولاها و قرمزی خونی‌شان تکمیل می‌شود.

به طور کلی ارتقای بازی از نسخه اول تا این نسخه قابل توجه بوده و تجربه رضایت‌بخشی را برایتان به ارمغان می‌آورد. اگر عاشق هک اند اسلش هستید و از اکشن‌های سریع و پر برخورد در موبایل لذت می‌برید، Shadow of Death 2 عنوانی است که نباید آن را از دست بدهید.

Shadow of Death 2
  • Shadow of Death 2
  • قیمت: رایگان با پرداخت درون‌برنامه‌ای
  • سازنده: Bravestars Technology
  • سیستم عامل: اندروید و iOS
  • حجم: 255.6/118 مگابایت
دانلود


نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟