ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

ال‌جی تکذیب کرد: بخش موبایل تعطیل نمی‌شود

وب‌سایت «The Elec» اخیرا خبری جنجالی در مورد تعطیلی بخش موبایل ال‌جی منتشر کرده بود و حالا سخنگوی ال‌جی با تکذیب این خبر از ادامه کار این بخش خبر داده است. با وجود تلاش‌های ال‌جی ...

وب‌سایت «The Elec» اخیرا خبری جنجالی در مورد تعطیلی بخش موبایل ال‌جی منتشر کرده بود و حالا سخنگوی ال‌جی با تکذیب این خبر از ادامه کار این بخش خبر داده است.

با وجود تلاش‌های ال‌جی برای تغییر رویکردهای خود و توسعه محصولاتی متفاوت و نوآورانه، اما طی چند سال اخیر بخش موبایل این شرکت نتوانسته سودآور باشد و به نظر می‌رسد کاربران توجه چندانی به گوشی‌های هوشمند این شرکت نشان نمی‌دهند و تنها زمانی که شرکت تخفیف‌های قابل توجهی برای محصولات در نظر می‌گیرد اقدام به خرید موبایل‌های ال‌جی می‌کنند.

هرچند «کوون بون- سئوک» مدیرعامل ال‌جی سال گذشته در بیانیه‌ای اعلام کرد سال 2021 برای بخش موبایل ال‌جی سودآور خواهد بود اما گزارش‌های مبنی بر تعطیلی این بخش به گوش می‌رسید.

وب‌سایت «The Elec» در گزارشی که اکنون آنرا از سایت خود حذف کرده، اعلام کرد که ال‌جی دست از تلاش کشیده و ممکن است بخش موبایل خود را تعطیل کند. با این وجود سخنگوی ال‌جی قاطعانه این گزارش را رد کرد.

براساس گزارش وب‌سایت The Elec، ال‌جی به کارمندان خود اطلاع داده که بخش موبایل در حال تعطیل شدن است و این خبر بزودی رسما نیز اعلام خواهد شد. همچنین در گزارش مذکور این وب‌سایت آمده است که ال‌جی به کارمندان خود دستور داده تا به جز پروژه «Project I» روی پروژه دیگری کار نکنند.

Project I پروژه مرتبط با گوشی رول شدنی ال‌جی است. ابتدا نام این پروژه، «Project B» بود که ال‌جی طی هفته‌های اخیر این نام را تغییر داد.

سخنگوی ال‌جی در بیانیه‌ای اعلام کرده که بخش موبایل این شرکت تعطیل نخواهد شد و اتفاقا ال‌جی بسیار مصر است تا گوشی هوشمند جدید رول شدنی خود را در سال جاری میلادی رونمایی کند.

این بیانیه در شرایطی منتشر می‌شود که پیشتر گفته شده بود ال‌جی قصد دارد برای کاهش هزینه‌ها، تمام تمرکز خود را روی توسعه پرچمدارانش بگذارد و احتمالا تولید برخی گوشی‌های هوشمند اقتصادی و میان رده رامتوقف خواهد کرد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی