مشخصات دوربین گلکسی A22 پیش از موعد رونمایی مشخص شد

مشخصات دوربین گلکسی A22 پیش از موعد رونمایی مشخص شد

مشخصات دوربین گوشی هوشمند گلکسی A22 جانشین موبایل پرطرفدار گلکسی A21  پیش از فرارسیدن موعد رونمایی به اشتراک گذاشته شد. گلکسی A22 قرار است در دو نسخه ۴G و ۵G به بازار عرضه شود که نسخه ۵G آن احتمالا ارزان قیمت ترین موبایل ۵G سامسونگ در سال ۲۰۲۱ خواهد بود.

سال گذشته میلادی سامسونگ نام چند گوشی هوشمند از سری گلکسی A را ثبت کرد که نام گلکسی A22 اقتصادی نیز در بین آنها دیده می‌شد. تاکنون خبرهای غیر رسمی مختلفی در مورد مشخصات این موبایل به اشتراک گذاشته شده است و اکنون مشخصات دوربین آن پیش از فرارسیدن موعد رونمایی احتمالی در خرداد ماه سال آینده نیز منتشر شده است.

براساس گزارش منتشر شده از سوی وب سایت «TheElec» انتظار می رود گلکسی A22 با بهره مندی از چهار دوربین در پنل پشتی دستگاه شامل دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی،‌ دوربین ثانویه ۸ مگاپیکسلی، دوربین ۲ مگاپیسلی و در نهایت حسگر تشخیص عمق ۲ مگاپیکسلی در دسترس کاربران قرار گیرد. مشخصات دوربین موبایل جدید دقیقا مشابه گلکسی A21s است. به علاوه در گزارش اخیر آمده است که گلکسی A22 نیز همانند گلکسی A21 مجهز به دوربین سلفی ۱۳ مگاپیکسلی خواهد بود.

«سامسونگ الکترومکانیکس» علاوه بر تامین حسگر دوربین گلکسی A52 و گلکسی A72، مسئولیت تامین حسگر دوربین پنل پشتی گلکسی A22 را نیز برعهده خواهد  داشت. این در حالی است که حسگر دوربین سلفی گلکسی A22 از طریق Coasia تامین می شود.

گلکسی A22 احتمالا در دو نسخه ۴G و ۵G در بازار هند و برخی دیگر از بازارهای نوظهور عرضه و در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. به نظر می رسد نسخه ۵G این موبایل با بهره مندی از چیپست دایمنسیتی ۷۰۰ مدیاتک در رنگ های طوسی، سبز روشن، بنفش و سفید با قیمت حدود ۲۷۹ یورو به بازار عرضه شود.

داده های آماری Omdia نشان می دهد که سال گذشته میلادی سامسونگ در مجموع ۱۹.۴ میلیون دستگاه گلکسی A21 به بازار عرضه کرد و توانست رتبه پنجم بیشترین آمار عرضه را در بین موبایل های ۲۰۲۰ از آن خود کند. حال باید دید گلکسی A22 نیز می تواند به فروش خوبی دست پیدا کند یا خیر.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato