ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

واتساپ
تکنولوژی

قابلیت تغییر سرعت پخش پیام صوتی به نسخه بتا واتساپ اضافه شد

پیام‌های صوتی در اپلیکیشن واتساپ به صورت پیش‌فرض با سرعت عادی پخش می‌شود. اما اکنون کاربران اندرویدی این پیام رسان می‌توانند در نسخه بتا اپلیکیشن،‌ سرعت پخش پیام‌های صوتی را تغییر بدهند. یکی از مهم‌ترین ...

پیام‌های صوتی در اپلیکیشن واتساپ به صورت پیش‌فرض با سرعت عادی پخش می‌شود. اما اکنون کاربران اندرویدی این پیام رسان می‌توانند در نسخه بتا اپلیکیشن،‌ سرعت پخش پیام‌های صوتی را تغییر بدهند.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های پیام‌ رسان‌ها امکان ارسال «پیام صوتی» است. بسیاری از کاربران ترجیح می‌دهند به جای تایپ کردن، پیام خود را به راحتی ضبط و ارسال کنند. با این وجود ممکن است برخی پیام‌های صوتی به دلیل طولانی بودن، کاربران را خسته کند. پیشتر گفته شده بود که واتساپ در حال آزمایش قابلیت تنظیم سرعت پخش پیام‌های صوتی است و اکنون این ویژگی در بروزرسانی جدید در دسترس کاربران قرار گرفته است.

واتساپ سرانجام توانایی گوش دادن به پیام‌های صوتی با سرعت مختلف را در دسترس کاربران نسخه بتا سیستم عامل اندروید قرار داده است. این ویژگی از حدود یک ماه پیش در دست توسعه بوده و عرضه آن برای کاربران بتا تا حد زیادی می‌تواند تعجب آور باشد زیرا سرعت توسعه و ارائه‌ این قابلیت نه چندان جدید از سوی واتساپ در مقایسه با سایر اپلیکیشن‌ها مانند تلگرام بسیار کند است. به هر حال کاربران اندروید با دریافت نسخه آزمایشی واتساپ می‌توانند از این ویژگی استفاده کنند و سرعت پخش پیام‌های صوتی خود را حداکثر تا ۲ برابر افزایش دهند.

واتساپ

همانطور که در تصویر فوق مشاهده می‌شود برای انجام این کار دکمه‌ای در نظر گرفته شده که با کلیک روی آن سرعت پخش پیام صوتی افزایش پیدا می‌کند.

در حال حاضر اپلیکیشن‌های پیام رسان بسیار زیادی در دسترس کاربران قرار دارد که واتساپ به دلیل محبوبیت گسترده در مناطقی از آسیا مانند هند بخش عمده‌ای از کاربران را به سمت خود جذب کرده است. به همین دلیل به نظر می‌رسد زمان ارائه ویژگی‌های جدید از سوی این اپلیکیشن مهم نبوده و هر تغییر کوچک و ویژگی جدیدی که به این اپلیکیشن اضافه می‌شود بسیاری از کاربران را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی