جک دورسی: بیت کوین بخشی بزرگی از آینده توییتر را تشکیل می‌دهد

جک دورسی: بیت کوین بخشی بزرگی از آینده توییتر را تشکیل می‌دهد

جک دورسی، مدیرعامل توییتر به سرمایه‌گذاران این شبکه اجتماعی اعلام کرده که بیت کوین «بخش بزرگی» از آینده این شرکت خواهد بود، زیرا او به دنبال راهی برای استفاده از این رمزارز در پرداخت‌های درون برنامه‌ای توییتر است.

دورسی از بیت کوین به همراه هوش مصنوعی و تمرکززدایی به عنوان یکی از سه روند اصلی در آینده توییتر یاد کرده. او هنگام اعلام درآمد سه ماهه دوم توییتر به سرمایه‌گذاران اعلام کرد که بیت‌کوین می‌تواند به پیشرفت شرکت کمک کند و از آن به عنوان «بهترین گزینه» برای تبدیل شدن به «ارز بومی اینترنت» یاد کرد:

«اگر اینترنت یک ارز بومی و جهانی داشته باشد، ما قادر خواهیم بود با محصولاتی مانند Super Follows و Tip Jar خیلی سریع‌تر پیشرفت کنیم. فکر می‌کنم این بخش بزرگی از آینده ماست و به همین فکر می‌کنم بسیار مهم است که توییتر و سهام‌داران آن هر‌چه سریع‌تر در آن سرمایه‌گذاری کنند.»

جک دورسی

همچنین یکی از نمایندگان توییتر تایید کرده که جک دورسی در این جلسه برای اولین بار در مورد نحوه استفاده از بیت کوین نیز صحبت کرده است.

هرچند نحوه استفاده از بیت کوین در پلتفرمی مانند توییتر هنوز به صورت کامل مشخص نشده اما دورسی برای چندین سال از مدافعان سرسخت بیت کوین بوده است. او غالبا به صورت علنی این رمزارز را تبلیغ می‌کند و بیت‌کوین او را به یاد روزهای ابتدایی اینترنت می‌اندازد. اخیرا شرکت دیگر او Square نیز به سمت رمزارزها قدم برداشته است و به نظر می‌رسد قصد دارد کیف پول بیت کوین اختصاصی خود را منتشر کند.

شبکه اجتماعی توییتر در سه ماهه گذشته درآمد بالایی کسب کرده و سریع‌ترین رشد درآمد خود را از سال ۲۰۱۴ به ثبت رسانده است که باعث شد ارزش سهام توییتر ۹ درصد افزایش پیدا کند. درآمد توییتر در سه ماهه دوم سال جاری میلادی برابر ۱.۱۹ میلیارد دلار بوده است.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato