گلکسی زد فلیپ ۳ از تست مقاومت جان سالم به در برد [تماشا کنید]

گلکسی زد فلیپ ۳ از تست مقاومت جان سالم به در برد [تماشا کنید]

گوشی‌های تاشو مقاومت کمتری نسبت به گوشی‌های عادی دارند و همین موضوع می‌تواند برخی کاربران را از خرید آن‌ها منصرف کنند. با این حال، سامسونگ به عنوان بزرگترین بازیگر این بازار توانسته در جدیدترین محصولاتش یعنی گلکسی زد فولد ۳ و زد فلیپ ۳ عملکرد موفقی داشته باشد و حالا ویدیوی تست مقاومت زد فلیپ ۳ چنین موضوعی را تایید می‌کند.

در گذشته گوشی تاشوی گلکسی زد فولد ۳ توانسته بود از تست مقاومت «JerryRigEverything» سربلند بیرون بیاید و حالا نوبت به برادش کوچکترش رسیده: گلکسی زد فلیپ ۳. این منبع حالا ویدیوی تست مقاومت این گوشی کره‌ای‌ها را منتشر کرده است.

گلکسی زد فلیپ ۳ به دو نمایشگر مجهز شده که البته ابعاد آن‌ها نسبت به گلکسی زد فولد ۳ کوچکتر است. نمایشگر بیرونی که بزرگتر از نسل قبلی‌اش شده، مقاومت بالاتری نسبت به پنل داخلی دارد که چنین موضوعی با توجه به اینکه با پنل استاندارد روبه‌رو هستیم، جای تعجبی ندارد.

نمایشگر بیرونی به لطف روکش گوریلا گلس ویکتوس در سطح ۶ خراش برمی‌دارد و در سطح ۷، این خراش‌ها عمیق‌تر می‌شوند. این نمایشگر همچنین در برابر شعله مستقیم مقاومت مناسبی از خودش نشان می‌دهد و پس از ۲۵ ثانیه سفید می‌شود.

اما نمایشگر داخلی چه عملکردی از خودش نشان می‌دهد؟ مسلما نباید منتظر مقاومت یکسان آن با پنل بیرونی باشیم چرا که حتی فشارهای کم با ناخن هم می‌توانند روی آن خراش بیندازند. با این وجود، حتی پس از خراش افتادن روی آن، عملکردش را حفظ می‌کند. بد نیست بدانید روی نمایشگر داخلی یک محافظ قرار دارد که احتمالا می‌توان بدون مشکل آن را جدا کرد، اما احتمالا اینکار آسیب‌پذیری نمایشگر در برابر خراش را افزایش می‌دهد. سامسونگ توصیه کرده کاربران این محافظ را جدا نکنند.

سامسونگ برای فریم این دستگاه از فلز استفاده کرده و همچنین با قطعات و طراحی خاصی آن را در برابر نفوذ آب و نه گرد و غبار مقاوم کرده است. در ویدیوی تست مقاومت گلکسی زد فلیپ ۳ شاهد تلاش برای خم کردن آن از لولا هستیم، اما این دستگاه نمی‌شکند و همچنان عملکردش را حفظ می‌کند، البته کمی تغییر شکل می‌دهد.

در حالت کلی سامسونگ به خوبی توانسته مقاومت گوشی تاشوی کوچک خود را افزایش دهد و احتمالا با کاهش بیشتر قیمت چنین محصولاتی، می‌تواند محبوبیت آن‌ها را بیشتر کند. ما در گذشته در دیجیاتو گلکسی زد فلیپ ۳ را برای شما بررسی کرده‌ایم.

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato