افزایش کاربری کیف‌ پول دیجی‌پی با شارژ خودکار و پرداخت مستقیم

افزایش کاربری کیف‌ پول دیجی‌پی با شارژ خودکار و پرداخت مستقیم

دیجی‌پی در تازه‌ترین آپدیت کیف پول خود تغییراتی در ارائه سرویس و خدمات اضافه کرده است. دیجی‌پی با ارائه این خدمات کیف‌پول خود را ارتقا داده و در راستای این ارتقا خدمات را کاربردی‌تر کرده است. کاربران با اضافه شدن قابلیت شارژ خودکار و پرداخت مستقیم کیف پول دیجی‌پی، امکان اضافه شدن خودکار موجودی کیف پول یا به اصطلاح «شارژ خودکار» آن را خواهند داشت.

به گزارش روابط عمومی دیجی‌پی، این شرکت به تازگی قابلیت دیگری را به نام شارژ خودکار کیف پول یا «دایرکت دبیت» به سرویس‌های خود اضافه کرده است. در این سرویس کاربر می‌تواند با تنظیمات و مجوزهایی که به اپلیکیشن می‌دهد، امکان اضافه شدن خودکار موجودی کیف پول یا به اصطلاح «شارژ خودکار» آن را فراهم کند. در این حالت اگر موجودی کیف پول از اندازه‌مشخصی که پیش‌تر خود کاربر تعیین کرده است‌، کم‌تر شود، تا سقف مجاز از حساب بانکی متصل به کیف پول (که باز هم با مجوزهای کاربر، تعیین شده است)، برداشت و به موجودی کیف پول اضافه می‌شود.

فعال کردن این قابلیت طی قراردادی مدت‌دار بین دیجی‌پی، شما و بانک‌تان، با مبلغ مشخصی برای برداشت از حساب و پرداخت از کیف پول، امکان‌پذیر می‌شود و با فعال کردن آن، دیگر لازم نیست همواره فرایند شارژ کیف پول را تکرار کنید، بلکه کیف پول دیجی‌پی با اجازه شما و ضمن اتصال به کارت بانکی‌تان، خودکار شارژ می‌شود.

استفاده از نسخه وب و اندروید با امکان شارژ خودکار

در حال حاضر نسخه‌های وب و اندروید کیف پول دیجی‌پی از امکان «شارژ خودکار» برخوردارند و سقف واریز وجه از حساب بانکی به کیف پول دیجی‌پی هم برای بعضی از بانک‌ها ۳میلیون تومان است.

اما برداشت مستقیم دقیقا چه امکاناتی دارد. برداشت مستقیم یا Direct debit به عملیاتی گفته می‌شود که با استفاده از آن، مشتری می‌تواند بدون نگرانی از فراموش کردن و همچنین بدون نیاز به مراجعه به بانک پرداخت‌های ضروری دوره‌ای خود را انجام دهد.

در این عملیات، مشتری به بانکی که در آن حساب دارد و یا شرکتی که از آن خدماتی دریافت می‌کند، اجازه‌ی برداشت از حساب خاصی را جهت پرداخت هزینه هایی مانند صورتحساب قبض، اقساط، شارژ آپارتمان و …  در قالب یک دستور پرداخت، صادر می‌کند. 

تفاوت تراکنش برداشت خودکار با پرداخت‌های دوره‌ای منظم توسط پرداخت‌کننده در این است که در روش برداشت خودکار این دریافت‌کننده است که فرآیند را شروع کرده و پول را از حساب پرداخت‌کننده برداشت می‌کند و نه پرداخت کننده. 

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato