ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

ال‌جی نمایشگرهای تاشو را به خودروها می‌آورد

استفاده از نمایشگرهای تاشو در حال تبدیل شدن به یکی از ترندهای بازار است و بسیاری از تولیدکنندگان در حال کار روی گوشی‌ها و دستگاه‌های دیگری با این دسته از نمایشگرها هستند. اکنون به نظر ...

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۲۰ آذر ۱۴۰۰ | ۱۵:۰۰

استفاده از نمایشگرهای تاشو در حال تبدیل شدن به یکی از ترندهای بازار است و بسیاری از تولیدکنندگان در حال کار روی گوشی‌ها و دستگاه‌های دیگری با این دسته از نمایشگرها هستند. اکنون به نظر می‌رسد ال‌جی در حال کار روی یک نمایشگر تاشو برای سیستم اطلاعات سرگرمی خودروها باشد.

غول فناوری کره به تازگی درخواست پتنت جدیدی را در سازمان جهانی مالکیت معنوی (WIPO) به ثبت رسانده که سیستم اطلاعات سرگرمی خودرو منحصر به فردی را با نمایشگر تاشو نشان می‌دهد.

نمایشگر تاشو ال‌جی برای خودروها

طبق تصاویر ارائه شده در این پتنت، پنل تاشو نمایشگر سیستم اطلاعات سرگرمی خودرو در ابتدا از یک نمایشگر کوچک‌تر تشکیل شده است و کاربران می‌توانند آن را باز کرده تا به یک صفحه نمایش بزرگتر تبدیل شود. نکته جالبی که باید به آن توجه کرد، این است که ظاهرا پنل این دستگاه می‌تواند محتوا مورد نظر کاربران را در دو حالت «تا شده» یا «گسترده» نمایش دهد.

نمایشگر تاشو

گفته می‌شود ال‌جی از فناوری نمایشگر رول شونده محبوب گوشی‌های تاشو خود که در سه ماهه اول ۲۰۲۱ معرفی شده بود برای این دستگاه استفاده خواهد کرد.

تمام مواردی که بر اساس اسناد ارائه شده پتنت مشخص است به همین چند مورد محدود می‌شود و انتظار داریم که در آینده جزئیات بیشتری درباره نمایشگر تاشو خودرو ال‌جی منتشر شود.

ال‌جی در اوایل سال جاری، گوشی جدیدی با صفحه نمایش تاشو را به نمایش گذاشته بود و طبق اسناد ارائه شده از این پتنت جدید، به نظر می‌رسد نمایشگر تاشو اطلاعات سرگرمی خودرو نیز مشابه گوشی تاشو باشد. با این حال، غول فناوری کره ظاهرا اکنون روی گجت‌های تاشو برای خودروها و سایر دستگاه‌های سرگرمی تمرکز کرده است و پروژه گوشی تاشو این شرکت به نتیجه نهایی نخواهد رسید.

غول فناوری کره که اوایل سال جاری کسب و کار تلفن‌های هوشمند خود را به صورت رسمی تعطیل کرده بود، اوایل این ماه نیز تایید کرد که از ابتدای سال آینده خدمات خود به توسعه‌دهندگان موبایل را نیز پایان خواهد داد. با این وجود، کاربران ال‌جی دیگر نمی‌توانند روی گوشی‌های این شرکت بوت لودر را اجرا کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی