ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اپل واچ
تکنولوژی

مشکل جدید اپل واچ؛ عدم شارژ دستگاه پس از دریافت به‌روزرسانی watchOS 8.3

طبق گزارش‌های منتشر شده در انجمن‌های پشتیبانی مختلف، ظاهرا تعدادی از دارندگان اپل واچ سری ۷ پس از به‌روزرسانی دستگاه خود به سیستم عامل، watchOS 8.3 با مشکل شارژ مواجه شده‌اند. بسیاری از گزارش‌های ثبت ...

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۵ دی ۱۴۰۰ | ۰۸:۳۰

طبق گزارش‌های منتشر شده در انجمن‌های پشتیبانی مختلف، ظاهرا تعدادی از دارندگان اپل واچ سری ۷ پس از به‌روزرسانی دستگاه خود به سیستم عامل، watchOS 8.3 با مشکل شارژ مواجه شده‌اند.

بسیاری از گزارش‌های ثبت شده به شارژرهای شخص ثالث اپل واچ مربوط می‌شود و ظاهرا این شارژرها پس از دریافت به‌روزرسانی جدید دیگر اقدام به شارژ ساعت هوشمند اپل نمی‌کنند. یکی از کاربران شبکه اجتماعی ردیت که از شارژرهای شخص ثالث استفاده می‌کند ادعا کرده که ساعت خود را به watchOS 8.3 به‎‌روزرسانی کرده و پس از یک ساعت، دستگاه او تنها ۲ درصد شارژ شده است. با این حال او سرانجام موفق شده تا ساعت خود را با آداپتورهای اصلی اپل شارژ کند.

عدم شارژ اپل واچ سری ۷ با شارژرهای شخص ثالث

اپل واچ سری ۷
تصویر تبلیغاتی اپل واچ سری ۷

با توجه به گزارش‌های ثبت شده در ردیت، انجمن‌های MacRumors و پشتیبانی اپل ظاهرا این مشکل چندین مدل مختلف از شارژها را تحت تاثیر قرار می‌دهد. همچنین بیشتر گزارش‌ها به شارژهای مقرون به صرفه مربوط می‌شوند و تاکنون گزارش‌های کمتری درباره آداپتور برندهایی مانند Belkin منتشر شده است.

همچنین در برخی موارد ظاهرا اپل واچ برای چندین دقیقه شارژ شده اما روند آن ناگهان بدون دلیل خاصی متوقف می‌شود. در برخی موارد راه‌اندازی مجدد ساعت اپل می‌تواند به شارژ شدن آن کمک کند اما از این روش نمی‌توان به عنوان یک راه‌حل دائمی یاد کرد و همچنان برخی کاربران پس از ریستارت کردن دستگاه خود نیز با مشکل مواجه شده‌اند.

با این حال، به نظر می‌رسد شمار کمی از کاربران حتی با شارژهای عرضه شده توسط اپل نیز پس از دریافت این به‌روزرسانی مشکل داشته‌اند. یکی از کاربران که از شارژر اصلی اپل استفاده کرده توضیح می‌دهد پس از دریافت به‌روزرسانی watchOS 8.3 در ۱۰ دقیقه تنها ۲ درصد شارژ انجام شده است.

ظاهرا از اوایل ماه گذشته میلادی نیز برخی شکایت‌ها مربوط به مشکلات شارژ اپل واچ سری ۷ وجود داشته که غول فناوری در به‌روزرسانی watchOS 8.1.1 به آن رسیدگی کرده است. حتی پس از این نیز برخی کاربران به مشکلات مشابهی اشاره کرده‌اند و اکنون به نظر می‌رسد در watchOS 8.3 مشکلات مربوط به شارژ اپل واچ بیشتر شده باشد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی