ایرانسل به مناسبت مبعث بسته ترکیبی مکالمه و اینترنت هدیه می‌دهد

ایرانسل به مناسبت مبعث بسته ترکیبی مکالمه و اینترنت هدیه می‌دهد

ایرانسل به مناسبت عید مبعث بسته ترکیبی اینترنت و مکالمه را با تخفیف به کاربرانش هدیه می‌دهد.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط عمومی ایرانسل، هدیه ویژه خود به مناسبت عید سعید مبعث را اعلام کرد. این هدیه، یک بسته ترکیبی دیتا و مکالمه ایرانسلی است.

اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران به مناسبت گرامی‌داشت عید سعید مبعث پیامبر اعظم(ص)، هدیه بسته ترکیبی دیتا و مکالمه ایرانسلی را با تخفیف به مشترکان خود ارائه کرده است.

همزمان با فرارسیدن عید سعید مبعث، تمامی مشترکان دائمی و اعتباری ایرانسل می‌توانند یک بسته ترکیبی، شامل یک ساعت مکالمه ایرانسلی (درون شبکه) و یک گیگابایت اینترنت بین‌المللی را تنها با پرداخت 4هزار تومان دریافت کنند.

این بسته تخفیفی از بامداد 10 اسفند 1400 در دسترس است و اعتبار آن از زمان فعال‌سازی، 24 ساعت خواهد بود.

فعال‌سازی این بسته هدیه با شماره‌گیری کد دستوری #5* یا مراجعه به بخش خرید بسته اینترنت پیشنهادی در سوپر اپلیکیشن ایرانسل من، امکان‌پذیر است.

گفتنی است اپراتورهای تلفن همراه با در نظر گرفتن روش‌های تشویقی مختلف، به مشترکین خود اینترنت رایگان هدیه می‌دهند. اگر شما از آن دسته افراد پرمصرفی هستید که ماهانه مبلغ زیادی را برای خرید بسته اینترنت پرداخت می‌کنید، می‌توانید به مطلبی که درباره روش‌های دریافت اینترنت رایگان نوشته‌ایم مراجعه کنید.

کاربران اپراتور ایرانسل می‌توانند به روش‌های مختلفی مانند نصب سوپر اپ ایرانسل من، فعالسازی نسخه وب ایرانسل من، دعوت دوستان خود به اپلیکیشن یا نسخه وب آن، نصب لنز، تبدیل سیم کارت به دائمی و... از بسته‌های هدیه دست و دلبازانه ایرانسل همانند 50 گیگابایت اینترنت بهره‌مند شوید.

ایرانسل اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران است که اواخر مهرماه پانزدهمین سالگرد فعالیت خود را جشن گرفت.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.